EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeşilyaka Su

İstanbul Avrupa / Büyükçekmece

Yeşilyaka Su Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Yeşilyaka Su Hakkında

Mesa Mesken ve Nurol GYO ortaklığında Büyükçekmece'de geliştirilen Yeşilyaka Su projesinde büyüklükleri 148 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 472 villa bulunuyor. Yeşilyaka Su'yun Mayıs 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Satışlarına geçtiğimiz günlerde başlanan Yeşilyaka Su projesinde lansman öncesi döneme özel fırsatlar sunuluyor. Büyükçekmece'de 650 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Yeşilyaka Su projesinde çoğunluğu iki katlı olmak üzere tek katlı villalara da yer veriliyor. Az katlı mimarisiyle dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzları, peyzaj alanları, fitness alanları, kapalı otopark, buhar odası, sauna ve yürüyüş parkurları bulunuyor.

Daire fiyatlarının 1 milyon 690 bin TL ile 4 milyon 211 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Yeşilyaka Su'dan banka kredisiyle konut sahibi olmak isteyenler yüzde 15, nakit ödemeyle daire satın almak isteyenler ise yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabiliyor. Yeşilyaka Su projesinin ödeme planına göre; yatırımcılara yüzde 20 peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 20'sini bir yıl sonra, diğer yüzde 20'sini iki yıl sonra, yüzde 40'ını ise vade farksız 36 ay taksitle ödeme imkanı sunuluyor.

Yeşilyaka Su Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum