EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Liman Reis Konakları

İzmir / Narlıdere

Liman Reis Konakları Resimleri

Liman Reis Konakları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Liman Reis Konakları İç Resimleri


Liman Reis Konakları Plan ve krokileri

Liman Reis Konakları Hakkında

Liman Reis Konakları konut projesi, İzmir Narlıdere’de bin 300 metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. Proje, 4 adet villadan meydana geliyor. Fiyatların bir milyon 900 bin TL’den başladığı Liman Reis Konakları’nda teslimler hemen yapılıyor.

Saygın Mühendislik İnşaat tarafından hayata geçirilen Liman Reis Konakları konut projesi, İzmir Narlıdere’de bin 300 metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. Proje, 4 adet villadan meydana geliyor.

LİMAN REİS KONAKLARI VİLLA FİYATLARI

Liman Reis Konakları, büyüklükleri brüt 330 metrekare ile 375 metrekare arasında değişen villalardan meydana geliyor. Projedeki villalar; 330 metrekare, 345 metrekare, 360 metrekare ve 375 metrekare büyüklükte alıcılarına sunuluyor.

Liman Reis Konakları’nda yer alan villaların fiyatları bir milyon 900 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan villaların metrekare fiyatı ise 5 bin 307 TL’den başlıyor. Liman Reis Konakları’nda banka kredisi ile villa sahibi olunabiliyor.

Liman Reis Konakları’ndaki villaların teslimleri hemen yapılıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Yükseldiği konumu ile dikkat çeken Liman Reis Konakları, ana caddeye ve deniz kenarına 250 metre, Narlıdere Olimpik Yüzme Havuzu’na 450 metre mesafede yer alıyor.

Dış cephe mantolamaya sahip Liman Reis Konakları’ndaki villalarda camlı giriş ve parmak izi okuyucu sensörlü, masif kaplama çelik kapılar yer alıyor. Projede yer alan villalarda üçlü ankastre seti, şömine, giyinme bölmeleri ve ebeveyn banyosu yer alıyor. Ayrıca villalarda yer alan ebeveyn banyosunda sauna da bulunuyor. Ayrıca bodrum katında bir adet çamaşır odasının yer aldığı projede, villa sakinleri için site içi ortak havuz ve her bir villa için 2 araçlık otopark bulunuyor.

Liman Reis Konakları’nda yer alan villalar akıllı ev sistemi ile donatıldı. Böylece villaların içindeki ısıtma ve soğutma sistemleri gibi teknolojik ürünleri uzaktan kontrol etmek mümkün hale geliyor.

Yaşamın başladığı Liman Reis Konakları’nda sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Yüzme havuzu
  2. Sauna
  3. Çocuk oyun alanları
  4. Yürüyüş alanları
  5. Yeşil alan
  6. Otopark
  7. Güvenlik

Liman Reis Konakları Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum