EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kaledos Evleri

Muğla / Bodrum

Kaledos Evleri Resimleri

Kaledos Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Kaledos Evleri İç Resimleri


Kaledos Evleri Plan ve krokileri

Kaledos Evleri Hakkında

Kaledos Evleri projesi Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 15 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 16 adet müstakil villadan meydana gelen Kaledos Evleri’nde tüm seçeneklerin 5+1 tripleks olarak planlandı. Konut fiyatlarının 600 bin Dolar’dan başladığı Kaledos Evleri’nde teslimler hemen gerçekleşiyor.

Kaledos Evleri projesi, Eltemur Yapı tarafından Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 15 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 16 adet müstakil villadan meydana gelen Kaledos Evleri’nde tüm seçeneklerin 5+1 tripleks olarak planlandı.

KALEDOS EVLERİ VİLLA FİYATLARI

Müstakil bahçe alanlarıyla dikkat çeken Kaledos Evleri, 240 metrekare ile 460 metrekare arasında değişen villalardan meydana geliyor.

Kaledos Evleri’de yer alan villalar 600 bin Dolar’dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Villaların büyüklüğü ve özelliklerine göre bu rakam 1 milyon 500 bin Dolar’a kadar çıkabiliyor.

Peşin ödemeyle villa sahibi olunabilen Kaledos Evleri’nde banka kredisi imkanı da sunuluyor. Projedeki villaların teslimleri ise hemen gerçekleşiyor.

BODRUM MERKEZ VE MARİNAYA YÜRÜME MESAFESİNDE

İnşa edildiği konumu ile dikkat çeken Kaledos Evleri, Bodrum merkeze ve marinaya yürüme mesafesinde yükseliyor. Proje, Bodrum Kalesi manzarası ile öne çıkıyor. Deniz manzarasına sahip Kaledos Evleri projesindeki 460 metrekare büyüklüğündeki villaların bodrum katında sosyal aktiviteler için tasarlanan yaşam katı bulunuyor.

Kaledos Evleri Bodrum projesindeki villaların müstakil bahçe alanları bulunuyor. Bu bahçelerin büyüklükleri 450 metrekare ile 750 metrekare arasında değişiyor.

Yaşamın başladığı Kaledos Evleri’nde yer alacak olan villa sakinlerine sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Bahçe
  2. Deniz manzarası
  3. Yürüyüş alanları
  4. Kapalı Otopark
  5. Güvenlik

Kaledos Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum