EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Premier

Muğla / Bodrum

Elysium Premier Resimleri

Elysium Premier Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elysium Premier İç Resimleri


Elysium Premier Hakkında

Elysium Premier villa projesi, Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 6 bin 247 metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 8 adet villadan meydana gelen Elysium Premier Bodrum’da tüm seçenekler 7+1 olarak tasarlandı. Villa fiyatlarının 2 milyon 350 bin Euro’dan başladığı Elysium Premier’de teslimler hemen gerçekleşiyor.

Elysium Premier villa projesi, Ofton İnşaat tarafından Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 6 bin 247 metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 8 adet villadan meydana gelen Elysium Premier Bodrum’da tüm seçenekler 7+1 olarak tasarlandı.

ELYSİUM PREMİER VİLLA FİYATLARI

Elysium Premier Bodrum’daki villalar 3 katlı olarak tasarlandı. Projede yer alan villaların büyüklükleri brüt 816 metrekare, net 716 metrekare olarak planlandı.

Elysium Premier’deki villaların fiyatları 2 milyon 350 bin Euro’dan başlıyor. Elysium Premier Bodrum’daki villaların teslimleri yeni sahiplerine hemen yapılıyor.

KENDİNE AİT YÜZME HAVUZU OLAN VİLLALAR

Mimari özellikleri ve sosyal donatı zenginliğiyle dikkat çeken Elysium Premier Bodrum’da yer alan villalar; doğal taş, mermer, alüminyum, çelik ve masif ahşap gibi geleneksel ve çağdaş dokuların bir araya getirilmesi ile hayata geçirildi. Kaba inşaat halinde teslim edilen villaların dekorasyonu, konut sahiplerinin isteğine göre şekillendiriliyor.

Elysium Premier Bodrum projesi, sosyal donatı zenginliğiyle öne çıkıyor. Projede yer alan her villanın kendine ait yüzme havuzu bulunuyor. Bunun yanı sıra Elysium Premier’de; sinema salonu, sauna, fitness merkezi, güneşlenme alanı gibi farklı aktivite alanları da yer alıyor.

Bodrum merkeze 1 kilometre yakınlıkta yükselen Elysium Premier, AVM ve marketlere yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje; yat limanı ve sahile 1.4 kilometre, Bodrum Özel Hastanesi ve Devlet Hastanesi’ne ise 500 metre, havalimanına ise 30 kilometre mesafede konumlanıyor.

Teslimlerin hemen yapıldığı Elysium Premier Bodrum’da sunulan ayrıcalıklar şöyle:

 1. Yüzme havuzu
 2. Türk hamamı
 3. Sauna
 4. Fitness salonu
 5. Sinema
 6. Güneşlenme alanları
 7. Deniz manzarası
 8. Yeşil alan
 9. Yürüyüş alanları
 10. Çocuk oyun alanları
 11. Otopark
 12. Güvenlik

Elysium Premier Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark

Güvenlik

Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum