EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Elysium Ada Yalıkavak

Muğla / Bodrum

Elysium Ada Yalıkavak Resimleri

Elysium Ada Yalıkavak Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elysium Ada Yalıkavak İç Resimleri


Elysium Ada Yalıkavak Hakkında

Elysium Ada konut projesi, Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 16 bin 270 metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 31 adet villa konseptindeki konutların yer aldığı Elysium Ada Yalıkavak’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor. Konut fiyatlarının 572 bin Euro’dan başladığı Elysium Ada Yalıkavak’ta teslimler hemen gerçekleşiyor.

Elysium Ada konut projesi, Ofton İnşaat tarafından Muğla Bodrum’da hayata geçiriliyor. Proje, 16 bin 270 metrekare üzerinde yükseliyor. Toplam 31 adet villa konseptindeki konutların yer aldığı Elysium Ada Yalıkavak’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor.

ELYSİUM ADA YALIKAVAK KONUT FİYATLARI

Büyüklükleri 75 metrekare ile 156 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı Elysium Ada Yalıkavak’taki 1+1’ler 75 metrekare, 2+1’ler 125 metrekare, 3+1’ler ise 156 metrekare olarak tasarlandı.

Elysium Ada Yalıkavak’taki konutların fiyatları 572 bin Euro’dan başlıyor. Bu rakam, konutların büyüklüğü ve özelliklerine göre 1 milyon 200 bin Euro’ya kadar yükselebiliyor.

Elysium Ada Yalıkavak’ta yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Kalan bedel için ise 24 ay taksit imkanı sunuluyor.

Elysium Ada Yalıkavak’ta yer alan konutların teslimleri hemen yapılıyor.

YÜKSELDİĞİ KONUM ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Bodrum Yalıkavak’ta Tilkicik Koyu’nda inşa edilen Elysium Ada Yalıkavak, denize sıfır konumu ile dikkat çekiyor. Bölgedeki otele komşu konumda yükselen Elysium Ada Yalıkavak’ta yer alacak olan konut sakinleri otelin imkanlarından faydalanabilecek.

Elysium Ada Yalıkavak, inşa edildiği konumuyla öne çıkıyor. Proje; Palmarina Yalıkavak Marina’ya ve kumsallara 5 dakika yakınlıkta yükseliyor. Göltürkbükü’ne 15 dakika yakınlıkta yükselen Elysium Ada Yalıkavak; Midtown Alışveriş Merkezi’ne 15 dakika, Gümüşlük’e 20 dakika, Torba’ya 20 dakika, Bodrum Merkez ve Bodrum Marina’ya 30 dakika, Milas – Bodrum Havalimanı’na ise 45 dakika mesafede yer alıyor.

Yaşamın başladığı Elysium Ada Yalıkavak’ta konut sakinlerine sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Yüzme havuzu
  2. Fitness salonu
  3. Deniz manzarası
  4. Yeşil alan
  5. Yürüyüş alanları
  6. Otopark
  7. Güvenlik

Elysium Ada Yalıkavak Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum