EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş İş Modern Ambarlı

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Sinpaş İş Modern Ambarlı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş İş Modern Ambarlı Hakkında

Sinpaş Yapı tarafından Beylikdüzü'nde konumlandırılan Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde büyüklükleri 250 metrekare ile 12 bin metrekare arasında değişen toplam 151 bağımsız birime yer veriliyor. Sinpaş İş Modern Ambarlı'nın Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Sinpaş Yapı'nın yeni projesi Sinpaş İş Modern Ambarlı'da satışlar başladı. Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan Sinpaş İş Modern Ambarlı'da fiyatlar 1 milyon 93 bin 500 TL ile 9 milyon 645 bin 500 TL arasında değişiyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen proje; Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı'na yakınlığının yanı sıra Beylikdüzü-Bakırköy metro hattına yürüme mesafesinde, TEM bağlantısına 2 dakika, Ambarlı'ya ise 5 dakika mesafede olmasıyla dikkat çekiyor.

Birleştirilebilir alanları sayesinde yatırımcılarına istedikleri gibi tasarlayabilecekleri çalışma alanları sunacak olan Sinpaş İş Modern Ambarlı; yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde kişiye özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını sağlayan ferah avlulara sahip olmasıyla fark yaratacak.

Sinpaş İş Modern Ambarlı Özellikleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum