Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Nidapark Küçükyalı Cadde

İstanbul Anadolu / Maltepe

Nidapark Küçükyalı Cadde Resimleri

Nidapark Küçükyalı Cadde Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nidapark Küçükyalı Cadde Hakkında

İstanbul Maltepe Küçükyalı’da hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesi hızla yükseliyor. Nidapark Küçükyalı projesinin etaplarından biri olan Cadde’de 61 dükkan yer alıyor. Dükkanların teslim tarihi Haziran 2020 olarak belirlendi.

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Maltepe Küçükyalı’da hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesi tüm etaplarıyla birlikte hızla yükseliyor. Nidapark Küçükyalı projesi kapsamında yaşama kazandırılan cadde dükkanları Nidapark Küçükyalı Cadde satışa çıktı.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI CADDE FİYATLARI

Toplam bin 159 konut ile 769 ofisin yer aldığı blokların alt kısmında konumlanan Nidapark Küçükyalı Cadde’de 61 adet birbirinden bağımsız ticari ünites tasarlandı.

Nidapark Küçükyalı Cadde’de yer alan ticari üniteler toplam 350 metre uzunluğunda kamuya açık cadde üzerinde konumlanıyor. Projede yer alan dükkanların büyüklükleri ise 126 metrekare ile 758 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Nidapark Küçükyalı Cadde’de yer alan dükkan fiyatları 3 milyon 266 bin TL’den başlıyor. En yüksek konut fiyatı ise 10 milyon 657 bin TL olarak belirlendi.

Nidapark Küçükyalı Cadde etabında Emlak Konut GYO güvencesi ile yüzde 25 peşinatla kalan bedel için 84 ay vade farksız taksitlendirme yapılıyor.

GÜNDE 20 BİN KİŞİNİN ZİYARET ETMESİ BEKLENİYOR

Projede cadde konseptinde hazırlanan etaba ilgi oldukça fazla. Nidapark Küçükyalı Cadde’yi günde 20 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

NİDAPARK KÜÇÜKYALI PROJESİ HAKKINDA

Nidapark Küçükyalı, Anadolu yakasının ferah ve huzurlu yaşam alanlarından Küçükyalı’da hayata geçiriliyor. Nidapark Küçükyalı’nın kendine özgü havası, projenin kalbinde yer alıyor. Sakinlerine de Adalar manzarası ile keyif dolu bir yaşam vadediyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleriyle hayata geçirilen Nidapark Küçükyalı projesinde; 10 adet konut bloğu, 4 adet ofis kulesi ve ticari ünitelerin yer aldığı geniş alışveriş caddesi bulunuyor.

Nidapark Küçükyalı’da her etap, sosyal tesisleri, yeşil alanları ve dekoratif havuzlarıyla başlı başına bir proje zenginliği sunuyor.

Nidapark Küçükyalı Cadde Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum