EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Kuzey Cadde

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Kuzey Cadde Resimleri

Kuzey Cadde Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Kuzey Cadde Hakkında

Kuzey Cadde projesi İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de 10 bin 984 metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. Park Mavera 3 projesinin cadde dükkanları olarak hayata geçirilen proje toplam 50 ticari üniteden meydana geliyor. Metrekare bazında fiyatların 8 bin TL’den başladığı Kuzey Cadde’de teslim tarihi Eylül 2019 olarak planlandı.

Makro İnşaat’ın TOKİ güvencesiyle hayata geçirdiği Kuzey Cadde projesi İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir’de 10 bin 984 metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. Park Mavera 3 projesinin cadde dükkanları olarak hayata geçirilen proje toplam 50 ticari üniteden meydana geliyor.

KUZEY CADDE DÜKKAN FİYATLARI

Kuzey Cadde’de yer alan ticari ünitelerin büyüklükleri 50 metrekare ile bin 500 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Kuzey Cadde’deki dükkanların fiyatları metrekare bazında 8 bin TL’den başlıyor. Yüzde 50 peşinatla dükkan sahibi olunabilen projede kalan bedeli teslimde ödeme imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda ise yüzde 10 indirim fırsatı bulunuyor.

Kuzey Cadde projesinde teslim tarihi Eylül 2019 olarak planlandı.

SATIŞLAR AÇIK ARTIRMA USÜLÜ YAPILIYOR

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük botanik parkına komşu konumda yükselen Kuzey Cadde, ülkenin en büyük sağlık kompleksi olacak olan Sağlık Kent’e de yakın mesafede yükseliyor. Proje aynı zamanda Kent Meydanı’na, Başakşehir ve Kayaşehir Uydukent’e yakın konumda inşa ediliyor.

Kuzey Cadde’deki ticari ünitelerin satışı açık artırma usulü ile yapılıyor. Girişlerin tamamının direk caddeye cepheli olarak tasarlandığı projede dükkan sahibi olmak isteyenlerin öncelikle Kuzey Cadde satış ofisinden şartname alması gerekiyor. Alıcılar şartnamede belirtilen tutarı TOKİ teminat hesabına yatırarak şartnamede geçen evrakları tamamlaması ile ihaleye katılım sağlayabilecek. Açık artırma 27 Mayıs 2018 saat 14:00’da Hampton By Hilton İstanbul Kayaşehir Oteli gerçekleşecek.

Kuzey Cadde Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası
Projeyle ilgileniyorum