EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Resimleri

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Hakkında

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi projesi, İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Kıraç’ta yaşama kazandırılıyor. 113 bağımsız üniteden meydana gelen Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Kıraç’ta modüler sistem sayesinde 8 bin 700 metrekareye kadar depo ve imalathane alanı oluşturulabiliyor. Metrekare bazında fiyatların 5 bin TL’den başladığı Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi’nde teslim tarihi Mart 2020 olarak planlandı.

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi projesi, Bilgiçler Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakası Esenyurt Kıraç’ta yaşama kazandırılıyor. 113 bağımsız üniteden meydana gelen Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi

Kıraç’ta modüler sistem sayesinde 8 bin 700 metrekareye kadar depo ve imalathane alanı oluşturulabiliyor.

AKTİM 2 KIRAÇ FİYAT LİSTESİ

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Kıraç, büyüklükleri 100 metrekareden başlayan birbirinden bağımsız ticari ünitelerden meydana geliyor. Modüler sistemle hayata geçirilen Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Kıraç’ta tek katta 8 bin 700 metrekare depo ve imalathane alanı oluşturulabiliyor.

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi’nde metrekare bazında fiyatlar 5 bin TL ile 10 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yüzde 30 peşinatla ticari ünite sahibi olunabilen Aktim 2 Kıraç’ta yüzde 30’luk dilim için dört aylık aralıkla ödeme planı oluşturuluyor. Kalan bedel için ise 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Kıraç’taki ticari birimlerin yeni sahiplerine teslim tarihi Mart 2020 olarak planlandı.

YÜKSELDİĞİ KONUM İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Kıraç, yükseldiği konum ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hadımköy bağlantı yoluna 400 metre yürüme mesafesinde yükselen Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi; Ambarlı Limanı, TEM Hadımköy bağlantısı, İstanbul yeni havalimanı, E-5, Kıraç, metro, Beylikdüzü ve TÜYAP’a 1 kilometre yakınlıkta konumlanıyor.

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi’nde, katlar içinde doğal hava sirkülasyonu sağlanıyor. Ayrıca tüm bağımsız ünitelerin önüne tır dahil araç girişi yer alıyor. Terasta yer alan helikopter pisti de projede sunulan ayrıcalıklar arasında bulunuyor. Projede toplam 11 bin metrekarelik park alanı yer alıyor.

Aktim 2 Ticaret ve İş Merkezi Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark

Güvenlik

Güvenlik Kamerası
Projeyle ilgileniyorum