EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

The Finance Residence

İstanbul Anadolu / Ataşehir

The Finance Residence Resimleri

The Finance Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

The Finance Residence İç Resimleri


The Finance Residence Plan ve krokileri

The Finance Residence Hakkında

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de hayata geçirilen The Finance Residence projesi hızla yükseliyor. Toplam 319 rezidanstan meydana gelen projede 1+0, 1+1 ve 2+1 seçenekleri yer alıyor. Konut fiyatlarının 592 bin TL’den başladığı The Finance Residence projesinde teslimlerin Ekim 2020’de yapılması planlanıyor.

The Finance Residence A Block projesi Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından hayata geçiriliyor. İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yaşama kazandırılan proje, 1+0, 1+1 ve 2+1 seçenekleri olmak üzere toplam 319 konuttan meydana geliyor.

THE FİNANCE RESİDENCE FİYATLARI

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde tek satılabilir konut ve rezidans projesi olan The Finance Residence A Block, projesi toplam 319 adet rezidanstan meydana geliyor.

The Finance Residence’ta yer alan konutların büyüklükleri 52 metrekare ile 173 metrekare arasında değişiyor. The Finance Residence A Block’ta 1 adet 52 metrekare büyüklüğünde 1+0 daire, 310 adet 59 metrekare ile 143 metrekare arasında değişen 1+1 daire, 8 adet 173 metrekare büyüklüğünde 2+1 daire yer alıyor.

THE FİNANCE RESİDENCE FİYAT LİSTESİ (NİSAN 2018)

1+0 daireler 592 bin TL’den,

1+1 daireler 606 bin TL’den,

2+1 daireler 1 milyon 781 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

The Finance Residence’da lansmana özel yüzde 15 indirim uygulanıyor. Yüzde 50 peşinat ödemelerinde kalan bedel için ise 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Yüzde 20 peşinat ödemelerinde ise kalan bedel için 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

A Block The Finance Residence’daki konutların teslim tarihi Ekim 2020 olarak belirlendi.

AVM’LERE YAKINLIĞILAR DİKKAT ÇEKİYOR

Mimarisi ile dikkat çeken The Finance Residence projesi lokasyonu ile de ön plana çıkıyor. Proje, Palladium AVM, Optimum Outlet AVM, Brandium AVM gibi alışveriş merkezlerine komşu olarak yükseliyor.

Ülker Sports Arena’nın yanı başında inşa edilen proje, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi’ne yakın konumda yer alıyor. Böylece doğa harikaları, rezidans sahiplerinin ayaklarına kadar getirilmiş oluyor.

METRO HATTI İLE TÜM İSTANBUL’A ULAŞIM

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin içerisine kadar ulaşan metro The Finance Residence sakinlerine de hizmet verecek. Böylece projede yer alan rezidans sahipleri, İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşabilecek.

Projede konut kiralarının bin Dolar’dan başlayacağı öngörülüyor. Ayrıca projede konut alıcılarına dolar bazında yıllık yüzde 6 oranında kazanç garantisi sunuluyor.

The Finance Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum