EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Teras Kule

İstanbul Anadolu / Kartal

Teras Kule Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Teras Kule Hakkında

Dap Yapı tarafından Kartal'da yükselen Teras Kule projesinde alanları 38 metrekare ile 281 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanmış toplam 364 rezidans yer alıyor. Konutların yanı sıra 25 ofis ve 11 ticari birimin de bulunduğu DAP Teras Kule'de teslimlerin Temmuz 2019'da başlaması planlanıyor.

Tamamlandığında yüzde 100'e varan oranda prim yapması beklenen Teras Kule'nin satışlarına 5 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilen basın lansmanı sonrasında başlandı. Lansmanda projeyle ilgili bilgi veren DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, Teras Kule'de metrekare birim fiyatlarının 6 bin 600 TL seviyesinden başladığını, 3-4 yıl içerisinde Kartal ve Maltepe'de metrekare fiyatlarının 10-12 bin TL'yi bulacağını ifade etti.

Yılmaz, "Kartal’da yükselecek yeni projemiz ile daha önce hayata geçirdiğimiz Adam Kule, Vazo Kule, Tango ve Burgu Kuleler gibi yeni bir konsept oluşturuyoruz. Teras Kule’de gökyüzü bahçeleri gibi simgesel bir proje geliştirdik. Bir yandan güneşlenme imkanı bir tarafta bahçe hayatı sunulacak. Daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Lansman fiyatları ile Teras Kule’den rezidans, ofis ve mağaza satın alınması durumunda ayrıcalıklı bir yaşam sürmenin dışında hatırı sayılır bir prim elde edilmiş olacak" diye konuştu.

Daire fiyatlarının 350 bin TL'den başladığı DAP Teras Kule projesinden peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 20 oranında indirim sağlanıyor. Ayda 2 bin 200 TL'den başlayan taksitlerle ev satın alınabile projede yatırımcılara yüzde 5 peşinatla 120 ay vade farksız taksit fırsatı da sunuluyor.

Teras Kule Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum