EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nokta Ankara

Ankara / Çankaya

Nokta Ankara Resimleri

Nokta Ankara Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nokta Ankara Plan ve krokileri

Nokta Ankara Hakkında

Nokta Ankara projesi, Ankara Çayyolu’nda 15 bin metrekare üzerinde yaşama kazandırılıyor. 2+1 ve 4+1 loft dairelerin yer aldığı Nokta Ankara’da teslim tarihi Aralık 2021 olarak planlandı.

Türk Yapı tarafından inşa edilen Nokta Ankara, toplamda 3 blokta, ofis, konut ve cadde mağazalarından oluşan karma bir proje olarak tasarlanmıştır.

NOKTA 1

Nokta 1, 23 katlı ofis bloğu olup her biri teras alanları dahil net 332 m²’lik katta dubleks ofislerden oluşmaktadır. Katta iki bağımsız bölümden oluşan Nokta 1 ofislerde, istenildiği takdirde birleştirilip 750 m²’ye yakın kullanım alanları sağlanabilmekte ve tam kat kullanım yetkisine sahip olunabilmektedir. Ofisler ileri kaba (Shell&Core) teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 1’in baza kısmında yer alan 18 adet ticari alan, cadde mağazası konseptiyle cafe-restoran ve hizmet mağazası olarak hizmet verecektir.

15. kattan itibaren Şa-Ra Enerji’nin genel merkezi olarak kullanılacak Nokta 1’de 2020’de yaşam başlayacaktır.

Nokta 1 Ofisler: 2.525.000 TL + KDV* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir.

Nokta 1, iskan aşamasında olup krediye uygundur. Bunun dışında projede peşin ödeme ve kişiye özel ödeme seçeneklerinde farklı indirimler uygulanmaktadır.

NOKTA 2

Konut, ofis ve cadde mağazalarını kapsayacak şekilde iki bloktan oluşan Nokta 2 ise projenin 2. Etabı olarak Aralık 2021 yılında tamamlanacaktır.

Blokların altındaki baza kısmında yer alan 20 adet ticari alan; cafe-restoran, hizmet ve perakende mağazaları olacak şekilde tasarlanmıştır.

NOKTA 2 /Konut

Nokta 2 Konutlar; 2+1 ve 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Konutların tamamında her yönden Ankara manzarasına hakim olunabilen, geniş açılı, oldukça keyifli teras alanları kurgulanmıştır. 4+1 dairelerin tamamı dubleks ve loft tipi tasarlanmış olup teras alanları dahil net 234 m²’ye sahiptir.

Konutlarda;

  • Gordion (Güneybatı)
  • Eskişehir Yolu (Kuzeybatı)
  • Ankara manzarası (Kuzeydoğu)
  • Avlu/Meksika Caddesi (Güneydoğu) olacak şekilde 4 farklı cephe ve manzara bulunmaktadır.

Projede etaplı bir satış sistemi uygulanmaktadır. Bu doğrultuda; içinde bulunduğumuz etapta yalnızca 4+1 dairelerin satışı gerçekleştirilmektedir. 2+1 daireler henüz satışa sunulmamıştır.
4+1 konutların liste satış fiyatı KDV Dahil 1.599.000 TL - 2.140.000 TL aralığındadır. Proje bünyesinde; peşin ödeme , anlaşmalı bankalardan çok uygun faiz oranlı kredi kullanım imkanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri mevcuttur. Ödeme seçeneklerine göre farklı indirim oranları uygulamaktadır.

*Fiyatlar kata ve cepheye göre değişmektedir.

NOKTA 2 / Ofis

Nokta 2 / Ofislerin tamamı katta dubleks olup teras alanları dahil 254 m² net kullanım alanına sahiptir. Ofisler ileri kaba (Shell&Core) teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 2 Ofisler : KDV Dahil 1.666.000 TL* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir. Proje bünyesinde; peşin ödeme , anlaşmalı bankalardan çok uygun faiz oranlı kredi kullanım imkanı ve kişiye özel ödeme seçenekleri mevcuttur. Ödeme seçeneklerine göre farklı indirim oranları uygulamaktadır.

Nokta Ankara Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum