EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Nokta Ankara

Ankara / Çankaya

Nokta Ankara Resimleri

Nokta Ankara Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Nokta Ankara Plan ve krokileri

Nokta Ankara Hakkında

Türk Yapı tarafından inşa edilen Nokta Ankara, toplamda 3 blokta, ofis, konut ve cadde mağazalarından oluşan karma bir proje olarak tasarlanmıştır.

Türk Yapı tarafından inşa edilen Nokta Ankara, toplamda 3 blokta, ofis, konut ve cadde mağazalarından oluşan karma bir proje olarak tasarlanmıştır.

NOKTA 1

Nokta 1, 23 katlı ofis bloğu olup her biri teras alanları dahil net 332 m²’lik katta dubleks ofislerden oluşmaktadır. Katta iki bağımsız bölümden oluşan Nokta 1 ofislerde, istenildiği takdirde birleştirilip 750 m²’ye yakın kullanım alanları sağlanabilmekte ve tam kat kullanım yetkisine sahip olunabilmektedir. Ofisler ileri kaba (Shell&Core) teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 1’in baza kısmında yer alan 18 adet ticari alan, cadde mağazası konseptiyle cafe-restoran ve hizmet mağazası olarak hizmet verecektir.

15. kattan itibaren Şa-Ra Enerji’nin genel merkezi olarak kullanılacak Nokta 1’de yaşam başladı.

Nokta 1 Ofisler: 3.300.000 TL + KDV* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir.

Nokta 1, de iskan alınmış olup krediye uygundur. Bunun dışında projemizde peşin ödeme ve kişiye özel ödeme seçeneklerinde farklı indirimler uygulanmaktadır.

NOKTA 2

Konut, ofis ve cadde mağazalarını kapsayacak şekilde iki bloktan oluşur.

Blokların altındaki baza kısmında yer alan 20 adet ticari alan; cafe-restoran, hizmet ve perakende mağazaları olacak şekilde tasarlanmıştır.

NOKTA 2 /Konut

Nokta 2 Konutlar; 4+1 dairelerden oluşmaktadır. Konutların tamamında her yönden Ankara manzarasına hakim olunabilen, geniş açılı, oldukça keyifli teras alanları kurgulanmıştır. 4+1 dairelerin tamamı dubleks ve loft tipi tasarlanmış olup teras alanları dahil net 234 m²’ye sahiptir.

4+1 konutların liste satış fiyatı KDV Dahil 2.768.650 TL'den başlamaktadır. Projemiz bünyesinde; peşin ödeme , anlaşmalı olduğumuz bankalardan kredi kullanım imkanı seçenekleri mevcuttur.

*Fiyatlar kata ve cepheye göre değişmektedir.

NOKTA 2 / Ofis

Nokta 2 / Ofislerin tamamı katta dubleks olup teras alanları dahil 254 m² net kullanım alanına sahiptir. Ofisler ileri kaba (Shell&Core) teslim edilecek olup tüm alt yapı sistemi ofis içine kadar getirilmiştir.

Nokta 2 Ofisler : KDV Dahil 2.548.711 TL* başlangıç liste satış fiyatı olup fiyatlar kata ve cepheye bağlı olarak değişmektedir. Projemiz bünyesinde; peşin ödeme , anlaşmalı olduğumuz bankalardan kredi kullanım imkanı ödeme seçenekleri mevcuttur.

*Fiyatlar kata ve cepheye göre değişmektedir.

Nokta Ankara Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum