EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Modda Port

İzmir / Konak

Modda Port Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Modda Port Hakkında

Modda Port, İzmir Konak’ta hayata geçiriliyor. Proje, deniz ve şehir manzarasını birlikte sunan rezidans ve ofisleriyle dikkat çekiyor. 25 katlı 2 bloktan oluşan projede 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri bulunuyor. Fiyatların 260 bin TL’den başladığı Modda Port’ta teslim tarihi Ağustos 2020 olarak belirlendi.

Modda Port, İzmir Konak’ta Ontan Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor. Deniz ve şehir manzarasını birlikte sunan Modda Port, 25 katlı 2 blok olarak tasarlandı. Projede yer alan 1+1, 2+1 ve 3+1’lerin büyüklükleri 30 ile 70 metrekare arasında değişiyor.

MODDA PORT FİYAT LİSTESİ

Modda Port’ta ofis ve rezidanslar katlara bölünmüş olarak tasarlandı. Projede; 9’uncu kadar ofis, 9’uncu kattan 16’ncı kata kadar home ofis, 16’ncı kattan 25’inci kata kadar da rezidans seçenekleri yer alıyor.

Deniz ve şehir manzarası ile konut sakinlerine huzurlu bir yaşam sunan Modda Port projesinde, ofislerin büyüklükleri 30 metrekareden başlarken home ofisler 38 metrekareden, rezidanslar ise 70 metrekare büyüklüklerde tasarlanıyor.

Modda Port’ta yer alan home ofisler 1+1 olarak tasarlanırken, rezidanslar ise 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri ile tasarlanıyor.

MODDA PORT FİYAT LİSTESİ

Modda Port’ta fiyatlar 260 bin TL’den başlıyor. Modda Port ofis fiyatları 260 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulurken home ofis fiyatları 305 bin TL’den en düşük rezidans fiyatları ise 685 bin TL’den başlıyor.

Modda Port’tan ofis, home ofis ya da rezidans sahibi olmak isteyenlere banka kredisinin yanı sıra kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Modda Port, Konak metro durağına yürüme mesafesinde konumlanıyor. Projede teslim tarihi olarak Ağustos 2020 belirlendi.

DENİZ VE ŞEHİR MANZARASI BİR ARADA

Modda Port, deniz ve şehir manzarasını bir arada sunan özelliğiyle dikkat çekiyor.

25 katlı 2 bloktan oluşan proje, deprem ve yalıtım yönetmenliğine uygun olarak inşa ediliyor. Modda Port’ta sunulan sosyal olanaklar ise şöyle: Yürüyüş alanları, fitness salonu, yeşil alan, peyzaj alanı.

Modda Port Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum