EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Marmara Kule

İstanbul Anadolu / Kartal

Marmara Kule Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Marmara Kule Hakkında

Gizer Işık İnşaat tarafından Kartal’da konumlandırılan Marmara Kule projesinde toplam 246 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 72 metrekare ile 167 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 3+1 tipinde dairelerin yer aldığı Marmara Kule’de teslimlere Haziran 2018’de başlanması planlanıyor.

İstanbul’dan gayrimenkul sahibi olmak isteyen yerli ve yabancı yatırımcının ilk adreslerinden biri haline gelen Kartal’da 6 bin 503 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Marmara Kule projesinde satış ve inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Büyüklükleri 72 metrekare ile 86 metrekare arasında değişen 1+1 tipte tasarlanmış toplam 195 konut ile 159 metrekare ile 167 metrekare arasında değişen 3+1 tipinde 51 adet konutun yer aldığı Marmara Kule’de daireler home ofis olarak da kullanılabiliyor.

İki blok hakinde inşa edilen Marmara Kule projesinin bir bloğunda 4 metrekarelik iki adet, diğer bloğunda ise üç adet ticari birime yer veriliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin edilen Marmara Kule’de en küçük dairenin 1.500 TL’den kiralanabileceği öngörülüyor. 3 metrelik tavan yükseklikleriyle dikkat çeken projenin sosyal donatı alanları arasında yaz-kış kullanılabilen yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kapalı otopark yer alıyor.

Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Marmara Kule’den vadeli sistemle daire satın alacaklara yüzde 0,50 faiz oranıyla 60 ay, yüzde 0,85 faiz oranıyla 120 ay taksit fırsatı sağlanıyor. Projede yer alan konutların fiyatları 476 bin TL ile 1 milyon 375 bin TL değişiklik gösteriyor.

Marmara Kule Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum