EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Mahall Bomonti İzmir

İzmir / Konak

Mahall Bomonti İzmir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Mahall Bomonti İzmir Hakkında

Türkerler Holding imzasıyla İzmir'de konumlandırılan Mahall Bomonti İzmir projesinde stüdyodan 3+1'e kadar değişen tiplerde tasarlanmış toplam 466 konuta yer veriliyor. Konutların yanı sıra 590 ofis ve 90 ticari birime de ev sahipliği yapan Mahall Bomonti İzmir'in Haziran 209'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Ünlü şarkıcı Murat Boz'un reklam yüzü olduğu Mahall Bomonti İzmir projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. İzmir'in en değerli iş ve yaşam alanlarından Konak, Alsancak, Karşıyaka ve Kordon'a birkaç dakikalık mesafede inşa edilen Mahall Bomonti İzmir; 9'u tarihi olmak üzere toplam 12 bloktan meydana geliyor. 58 katlı bir kulenin de yer aldığı proje tamamlandığında, Sapphire'den sonra Türkiye'deki en yüksek ikinci kule olacak.

Daire fiyatlarının 329 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasında değişiklik gösterdiği Mahall Bomonti İzmir'den konut sahibi olmak isteyenlere; yüzde 25 peşinatla vade farksız 48 ay taksit imkanı sunuluyor. Ortalama metrekare birim fiyatlarını 2 bin dolar seviyesinde olduğu Mahall Bomonti İzmir'de konut, ofis ve mağazaların dışında kültür ve sanat merkezlerine de yer veriliyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, SPA, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, araç şarj üniteleri ve bisiklet park alanlarına yer verilen Mahalle Bomonti İzmir; metro durağına 400 metre, Urla'ya 20 dakika, Çeşme'ye 35 dakika, Manisa'ya 25 dakika, Aydın'a 40 dakika uzaklıkta konumlandırılıyor.

Mahall Bomonti İzmir Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum