EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Harmony Towers

Bursa / Nilüfer

Harmony Towers Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Harmony Towers Hakkında

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Bursa Nilüfer'de hayata geçirilen Harmony Towers projesinde toplam 323 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 108 metrekare ile 257 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış konutların bulunduğu Harmony Towers'ta hemen teslim satışlar devam ediyor.

Bursa'nın hızla gelişen ve değerlenen ilçelerinden Nilüfer'de 42 bin 663 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Harmony Towers projesi 23 ve 28 katlı iki kule ile 6 katlı teras evlerden meydana geliyor. Sunduğu Uludağ manzarasıyla dikkat çeken Harmony Towers projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

Hiç peşinatsız aylık 1.900 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen Harmony Towers'ta 1+1 daireler 299 bin TL'den, 2+1 daireler 423 bin TL'den, 3+1 daireler 584 bin TL'den, 4+1 daireler ise 584 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Bursaray Nilüfer İstasyonu’na 500 metre uzaklıkta, Bursa’nın en ünlü bulvarı olan Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’na ise 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Harmony Towers projesinde en küçük daireler minimum 1.300 TL'den kiracı buluyor.

Harmony Towers Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum