EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Gül Proje Express

İstanbul Avrupa / Bağcılar

Gül Proje Express Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Gül Proje Express Hakkında

Gül Proje tarafından Basın Ekspres Yolu üzerinde hayata geçirilen Gül Proje Express projesinde toplam 658 rezidans ve 31 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 55 metrekare ile 114 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tiplerinde tasarlanmış Gül Proje Express'te teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Basın Ekspres Yolu üzerinde 16 bin metrekarelik arazide geliştirilen Gül Proje Express; 19 ve 29 katlı iki bloktan meydana geliyor. Toplam inşaat alanı 100 bin metrekare olan Gül Proje Express'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülen projede; metrekare birim fiyatları 4 bin 800 TL'den, konut fiyatları ise 261 bin 500 TL’den başlangıç gösteriyor.

Peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatının sağlandığı Gül Proje Express projesinden yüzde 30 peşinatla konut satın alınabiliyor. Gül Proje Express'in ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan bedel aylık 3 bin TL taksit, bir yıl sonra yüzde 15 ara ödeme, kalanı ise teslimde yüzde 10 indirimle ödenebiliyor. Tüm daire sahiplerine teslim sonrası bir yıl kira garantisi sunan Gül Proje Express projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness center, spa alanı, çocuk oyun alanları, kapalı otopark ve çok amaçlı spor kompleksi bulunuyor.

Gül Proje Express Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro TEM
Projeyle ilgileniyorum