EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cer İstanbul

İstanbul Avrupa / Fatih

Cer İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Cer İstanbul Hakkında

İstanbul Yedikule’de hayata geçirilen Cer İstanbul projesi 40 bin metrekarelik alanda yükseliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alan Cer İstanbul, toplam 120 konuttan oluşuyor. Projede daire teslimlerinin Nisan 2020’de yapılması planlanıyor.

Ege Yapı’nın İstanbul Fatih Yedikule’deki projesi Cer İstanbul, 40 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 1+1’den 4+1’e kadar konut seçeneklerinin yer aldığı Cer İstanbul’da daire büyüklükleri ise 60 ile 348 metrekare arasında değişiyor.

CER İSTANBUL DAİRE FİYATLARI

Toplam 120 konuttan oluşan Cer İstanbul projesinde konut fiyatları 1 milyon 450 bin TL’den başlıyor.

Cer İstanbul’da yer alan konutların tesliminin ise Nisan 2020’de gerçekleşmesi öngörülüyor.

Karma konseptte tasarlanan Cer İstanbul’da proje kapsamında rezidanslar, otel ve ticari üniteler bulunuyor. Projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de sunulan ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

İnşa edildiği alan üzerine 10 blok olarak yerleşecek Cer İstanbul projesi alçak katlı konutlara sahip olacak. Zemin katlara ek olarak 3 kattan oluşan Cer İstanbul projesinin bünyesinde yer alan 1+1 daireler net 65 metrekareden başlayan büyüklüklerde, 2+1 daireler ise net 135 metrekareden başlayan büyüklüklerde tasarlandı.

SOSYAL ALANLARIYLA ZENGİN PROJE

Cer İstanbul projesi, içinde bulunan kafe ve restoranıyla konut sahiplerine hizmet verecek. Ayrıca yüzme havuzu ile yaz-kış demeden yüzme imkanı bulacak fitness salonunda ise spor yapabileceksiniz.

Projede sauna, spor alanları, çocuklara özel oyun alanları, yürüyüş alanları ve yeşil alan gibi ayrıcalıklar da sunuluyor.

Diğer yandan kameralı güvenlik sistemleri ile hem konut sahipleri hem de otoparktaki araçlar daima güven altında olacak.

Yedikule Zindanları ve Yedikule Hayvan Barınağı’na yakın konumda bulunan Cer İstanbul projesi Yedikule Gazhane Binası’nın karşısında yer alıyor.

Cer İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum