EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Cadde 54

Sakarya / Serdivan

Cadde 54 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Cadde 54 Hakkında

Turkmall ve YU Group tarafından Sakarya'nın Serdivan ilçesinde hayata geçirilen Cadde 54 projesinde 79 cadde mağazası, 78 mağazalık bir çarşı, 470 adet rezidans ofis ve rezidans ile 450 adet stüdyo rezidansa yer veriliyor. Cadde 54'te teslimlere 2019 yılının ikinci çeyreğinde başlanması planlanıyor.

Sakarya'nın merkezi Serdivan'da 52 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Cadde 54 projesi 750 milyon TL'lik yatırımla yükseliyor. Ofis, stüdyo rezidans, rezidans, çarşı ve cadde mağazalarından oluşan karma projede lansmana özel yüzde 10 oranında indirim imkanı sağlanıyor. Sıfır faizle 36 ay vade imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Cadde 54'te stüdyo rezidanslar metrekaresi 3 bin 800 TL'den, ofisler ise metrekaresi 6 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

YU Group ve Turkmall ortaklığında geliştirilen ilk proje olan Cadde 54 projesinin lansmanında konuşan Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu, "Sakarya’nın önde gelen ilçesi olan Serdivan’da yeni bir konsept ile inşa edilen Cadde 54 projesini YU Group ortaklığı ile gerçekleştirdik. Marmara Bölgesi’ndeki yatırımlarımıza bir yenisini daha ekledik. Cadde 54 projesi ile bölgeye ticari, ekonomik ve sosyal anlamda önemli bir hizmetin daha kazandırılacağına inanıyoruz. Cadde 54 Sakarya’nın ekonomik ve sosyal yaşamında yepyeni bir adres olacak. Sakarya’nın en değerli lokasyonunda hayata geçirilecek projede geleneksel ve modern mimari bir arada yer alacak. 79 cadde mağazası, 1 adet 78 mağaza içeren çarşı, 470 adet ofis ve rezidans, 450 adet studio rezidans ve yaklaşık 1500 araçlık otoparkın yer alacağı proje hem yatırım hem de oturum amaçlı değerlendirilebilecek. Ofis, stüdio rezidans, rezidans, cadde mağazaları ve çarşının yer alacağı 52 bin metrekarelik alanda geliştirdiğimiz projemizde teslimatları 2019 yılının ikinci çeyreğinde tamamlayacağız"

Cadde 54 Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum