EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Bumerang Kartal

İstanbul Anadolu / Kartal

Bumerang Kartal Resimleri

Bumerang Kartal Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Bumerang Kartal Plan ve krokileri

Bumerang Kartal Hakkında

Özkartallar İnşaat'ın Kartal'da 9 bin 650 metrekare arazi üzerinde inşa ettiği Bumerang Kartal projesinde toplam 190 rezidans ve home ofisin yanı sıra 14 adet ticari birim bulunuyor. 40 katlı tek bloktan meydana gelen projenin teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor. Alanları 64 metrekare ile 150 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Anadolu yakasının göz bebeği Kartal'da inşa edilne Bumerang Kartal projesinde satışlara geçtiğimiz günlerde başlandı. İshakoğlu Boya Fabrikası'nın arsası üzerinde bir dönüşüm projesi olarak inşa edilen Bumerang Kartal projesi; Anadolu Adalet Sarayı'nın tam karşısında, metroya ise yürüme mesafesinde yükseliyor.

Yüzde 30 peşinat ve kalan bedeli teslime kadar sıfır faizle taksitlendirerek konut sahibi olunabilen projeden peşin ödemeyle konut sahibi olanlara çeşitli indirimler uygulanıyor. Banka kredisiyle de konut satışı yapılan projede daire fiyatları 396 bin 800 TL ile 1 milyon 860 bin TL arasında, metrekare birim fiyatları ise 6 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

LEED sertifikasına sahip olan Bumerang Kartal, lokasyonunun yanı sıra çevreci kimliğiyle de dikkat çekiyor. Çeşitli su tasarrufu modelleri ve güneş panelleriyle hem çevreye hem de proje sakinlerine katkıda bulunacak olan Bumerang Kartal'da yüzde 1 KDV imkanından yararlanılabiliyor.

Bumerang Kartal Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum