EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Barbaros Reserve Residence

Muğla / Bodrum

Barbaros Reserve Residence Resimleri

Barbaros Reserve Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Barbaros Reserve Residence İç Resimleri


Barbaros Reserve Residence Hakkında

Bodrum Yalıçiftlik Koyu’nda hayata geçirilen Barbaros Reserve Residence projesi 2 etaptan meydana geliyor. İlk etabında toplam 42 konutun yer aldığı Barbaros Reserve Residence’ta 2+1, 3+1 ve 6+1 seçenekleri bulunuyor. İlk etapta konut teslimler 2018 yaz aylarında gerçekleşecek. 2’nci etaptaki konut teslimi için belirlenen tarih ise Mayıs 2020.

Barbaros Reserve Residence projesi Peska Turizm ve Sera Group ortaklığında Bodrum Yalıçiftlik Koyu’nda hayata geçiriliyor. 2+1, 3+1 ve 6+1 seçeneklerinin bulunduğu projede konut büyüklükleri 183 metrekare ile 667 metrekare arasında değişiyor.

BARBAROS RESERVE RESİDENCE FİYATLARI

Barbaros Reserve Residence projesinde fiyatlar 1 milyon 640 bin dolardan başlıyor. Oda seçenekleri ve büyüklüklere göre bu fiyat 3 milyon 335 bin dolara kadar yükselebiliyor.

TÜM ODALAR EŞYALI VE DONATILI OLARAK GELİYOR

Barbaros Reserve Residence projesinde yer alan tüm daireler eşyalı ve donatılı olacak şekilde alıcısına sunuluyor. Projede her şeyin hazır sunulmasıyla yalnızca valiz ile gelip yaşam alanlarına yerleşme fırsatı veriliyor.

YÖNETİM OTEL TARAFINDAN GERÇEKLEŞECEK

Barbaros Reserve Residence projesinin ilk etabının yönetimi yanı başında bulunan Kempinski Otel tarafından gerçekleştirilecek. Burada konut sahibi olanlar Kempinski tarafından verilen tüm olanaklardan yararlanma imkanı bulacak.

Projenin 2’nci etabında ise 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunacak. 2’nci etapta yer alan daire tiplerinin dubleks ve bahçeli seçenekleri bulunuyor. Barbaros Reserve Residence projesinin 2’nci etabında inşa edilen dairelerin büyüklükleri ise 183 metrekare ile 231 metrekare arasında değişiyor.

350 METRELİK ÖZEL PLAJ ALANI

İlk etapta yer alan dublekslerin hepsinin kendine özel yüzme havuzu yer alıyor. Dubleks daireler dışındaki farklı yapılardaki daireler için ortak yüzme havuzu bulunuyor.

Barbaros Reserve Residence projesinin kendine özel 350 metre uzunluğunda plajı da bulunuyor. Ayrıca projede bahçeli yaşam alanları da yer alıyor.

İLK ETABIN TESLİMLERİ BU YAZ GERÇEKLEŞECEK

Barbaros Reserve Residence projesinin ilk etabının 2018’in yazında alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor. 2’nci etap ise Mayıs 2020'de teslim edilecek.

Barbaros Reserve Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark

Bina Özellikleri

Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum