EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Antwell Life Care Residence

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Antwell Life Care Residence Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Antwell Life Care Residence Hakkında

Ant Yapı tarafından Çamlıca'da inşa edilen Antwell Life Care Residence projesinde toplam 157 rezidans ve 13 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 50 metrekare ile 120 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde konutlara yer verilen Antwell Life Care Residence'ın Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Çamlıca'da 19 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Antwell Life Care Residence projesi 13 katlı tek bloktan meydana geliyor. Çamlıca'nın eteklerinde, Emaar Square'in hemen yanında yer alan Antwell Life Care Residence'da metrekare birim fiyatları 10 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Kişiye özel ödeme koşullarıyla kolayca konut sahibi olunabilen projeden daire satın alanlara, 5 yıl boyunca kira garantisi de sunuluyor.

Türkiye'de ilk kez uygulanacak bir konseptle inşa edilen Antwell Life Care Residence projesinin basın toplantısında projeyle ilgili bilgiler veren Ant Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Okay, "Ant Yapı olarak hayatın farklı dönemlerindeki ihtiyaçlara cevap verebilecek bir projeyi Çamlıca eteklerinde hayata geçiriyoruz. Ant Yapı Dostları’nın en güzel dönemlerinde hayatın tadını çıkaracakları kapsamlı bir proje tasarlamaya karar verdiğimizde, dünyadaki gelişmeleri izledik, uzun uzun araştırdık ve Antwell’i ülkemizde ilk örnek olacak şekilde kurguladık. Kapsamlı bir sağlık hizmetini, Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşu Acıbadem Sağlık Grubu ile iş birliğine giderek, Antwell sakinlerinin tüm sağlık ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde sunmayı planladık. Bunun yanında esneklik ve eşitlik ilkeleriyle her ihtiyaca hizmet verecek şekilde dönüştürülebilen bir mimari tasarım hayal ettik. Bugün itibarıyla, üzerinde titizlikle çalışarak tüm sosyal beklentilere karşılık verecek projemizi ve hayalimizi gerçeğe dönüştürüyoruz” diye konuştu.

Antwell Life Care Residence Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Rezidans Hizmetleri

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum