EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Premium Ofis Beylerbeyi

İstanbul Anadolu / Üsküdar

Premium Ofis Beylerbeyi Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Premium Ofis Beylerbeyi Hakkında

Ege Yapı'nın Üsküdar'da 5 bin 773 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirdiği Premium Ofis Beylerbeyi projesinde toplam bin 45 metrekarelik ofis alanları bulunuyor. Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Premium Ofis Beylerbeyi'nde ofislerin büyüklükleri 200 metrekare ile 565 metrekare arasında değişiyor.

İnşaat çalışmalarının yüzde 70'lik kısmı tamamlanan Premium Ofis Beylerbeyi projesinde satışlar başladı. İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Üsküdar Beylerbeyi'nde yükselen Premium Ofis Beylerbeyi projesi metrekare 12 bin 500 TL'den satışa sunuldu. Ofis fiyatlarının 2 milyon 500 bin TL'den başladığı Premium Ofis Beylerbeyi toplam 3 bloktan meydana geliyor.

105 milyon TL'lik yatırımla yükselen Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, "Premium Ofis Beylerbeyi projesi, her dönem ülke ekonomisine ve istihdama katma değer sağlayan Ege Yapı’nın gelecek üç yıl içinde 2,5 milyar TL’lik yatırım zincirinin ikinci halkası olarak hayata geçiyor. Proje, konumu itibarıyla D100 Karayolu, TEM Otoyolu ve 3. Çevreyolu’na yakınlığı ile kilit bir noktada yer alan Beylerbeyi’nde yükseliyor. Özellikle 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne direkt ulaşımı, Burhaniye Metrobüs durağının hemen yanındaki konumuyla Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu Yakası’nın en önemli iş merkezlerinin göbeğinde yer alıyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nün hemen yanında olması nedeni ile de aslında Avrupa Yakasıdan da ulaşım oldukça kolay. 4 metreye varan tavan yüksekliğinden, açılır yekpare camlarına kadar ferah bir mimariye sahip olan Premium Ofis Beylerbeyi, özenle kurgulanmış sosyal alanları ile yakın gelecekteki sakinlerine ideal bir iş ortamı sunacak. Bugüne kadar inşa ettiğimiz projeler, bölgesine değer katan ve bulunduğu bölgede buluşma noktası haline gelen simge projeler oldu. Premium Ofis Beylerbeyi de iş dünyası adına Beylerbeyi’nin en keyifli buluşma noktası olacak" dedi.

Premium Ofis Beylerbeyi Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum