Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Ferko Line

İstanbul Avrupa / Kağıthane

Ferko Line Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ferko Line Hakkında

Ferko İnşaat tarafından Kağıthane'de inşa edilen Ferko Line projesi 20 bin 436 metrekare arazi üzerinde yükseliyor. Toplam 192 ofis, 38 ticari birim ve 173 oda kapasiteli bir otelden meydana gelen Ferko Line'da ofislerin büyüklükleri 166 metrekare ile 1624 metrekare arasında değişiyor. Ferko Line'da teslimlerin Kasım 2018'de başlaması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım bölgelerinden Kağıthane'de yükselen Ferko Line projesinde satışlar Kasım 2016'da başladı. Lansman döneminde hızlı bir satış grafiği yakalayan Ferko Line projesi üçü ofis ve biri otel olmak üzere toplam 4 bloktan meydana geliyor.

120 milyon dolar yatırım değeriyle yükselen Ferko Line'ın basın toplantısında projeyle ilgili bilgiler veren Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, "2018 yılında hizmete girecek Kağıthane-Mahmutbey metro istasyonunun Kağıthane durağına sadece 1 kilometre mesafede bulunan Ferko Line, bölgeye ve projeye dahil olacak markalara prestij katacak. Ferko Line’da, tavan yüksekliği 3.65 metre olan 166 metrekareden 1.624 metrekareye kadar ofis seçenekleri sunuyoruz. Geçen 25 yılda yaptığımız işimizin kalitesinden asla ödün vermedik, inanmadığımız hiçbir projede yer almadık. Levent’te Büyükdere Caddesi üzerinde inşa ettiğimiz Ferko Signature’ı tamamlamak üzere iken bize yeni bir başlangıcın heyecanını yaşatan Ferko Line’ın, projeye dahil olan markalara, Kağıthane’ye ve İstanbul’a değer katacağına inanıyoruz" dedi.

Tamamlandığında yüzde 40 oranında prim yapması beklenen Ferko Line projesinde ofislerin metrekare birim fiyatları 11 bin 750 TL ile 14 bin TL arasında, ticari birimlerin metrekare birim fiyatları ise 9 bin dolar ile 12 bin dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projeden ofis ya da dükkan sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 peşinatla 24 ay vade farksız taksit fırsatının sunulduğu projeden banka kredisiyle alım gerçekleştirilebiliyor. Ferko Line'da ofisler 1 milyon 950 bin 500 TL ile 4 milyon 928 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor.

Ferko Line Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum