EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Deluxia Park Business

İstanbul Anadolu / Maltepe

Deluxia Park Business Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Deluxia Park Business Hakkında

Teknik Yapı tarafından Maltepe'de hayata geçirilen Deluxia Park Business projesinde toplam 414 bağımsız bölüme yer veriliyor. Aralık 2020'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Deluxia Park Business'ta yer alan ofislerin büyüklükleri 80 metrekare ile 1.316 metrekare arasında değişiyor.

Teknik Yapı'nın Maltepe'de geliştirdiği Deluxia Park projesinin ikinci fazı olarak hayata geçirilen Deluxia Park Business'ta satışlara başlandı. 400 ofis, 14 ticari birim, 6 toplantı odası, restoran, kafeterya, spor salonu ve kapalı otopark alanlarından oluşan Deluxia Park Business; toplam 14 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor.

Ofis fiyatlarının 712 bin 280 TL'den başlangıç gösterdiği Deluxia Park Business'tan 31 Aralık 2017'ye kadar ofis sahibi olmak isteyenlere çeşitli avantajlar sunuluyor. Peşin ya da banka kredili ödemelerde yüzde 18 KDV oranı kadar indirimin yapıldığı Deluxia Park Business'ta firma bünyesinde 48 ay vade farksız taksit imkanı da sağlanıyor.

Kartal ve Maltepe'nin kesişim noktasında yükselen Deluxia Park Business; metro ağlarına 2 dakika, havalimanına ise 15 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. Proje tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülüyor.

Deluxia Park Business Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum