EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ater Tower

İzmir / Konak

Ater Tower Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Ater Tower Hakkında

Reanka İnşaat ve Gayrimenkul tarafından Bornova’da geliştirilen Ater Tower projesinde toplam 130 ofise yer veriliyor. Büyüklükleri 86 metrekare ile 1.000 metrekare arasında değişen ofislerin bulunduğu Ater Tower’da teslimlere Mayıs 2018’de başlanması planlanıyor.

İzmir’in en değerli iş ve yaşam alanlarından Bornova’da inşa edilen Ater Tower projesi 4 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen tek bloktan meydana geliyor. Birbirinden bağımsız 130 ofisin yer aldığı Ater Tower projesinde 86 metrekare, 116 metrekare, 215 metrekare, 229 metrekare, 380 metrekare, 615 metrekare, 716 metrekare ve 1.000 metrekarelik ofislere yer veriliyor. Her katında 5 farklı ofisin yer aldığı Ater Tower projesinde ofislerin yanı sıra toplantı ve konferans salonları, sinema salonu, fitness merkezi ve kapalı otopark yer alıyor.

Tamamı peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 20 indirim imkanından yararlanılabilen Ater Tower projesinden taksitle ofis satın almak isteyenlere, vade farksız 12 ay taksit fırsatı sunuluyor. Tamamlandığında en küçük ofisin 3 bin 500 TL’den kiracı bulacağı tahmin edilen Ater Tower projesinin yüzde 20 oranında prim yapacağı öngörülüyor. Ofis fiyatlarının 502 bin TL ile 3 milyon TL arasında değişiklik gösterdiği Ater Tower; bölgenin en önemli iş, finans, spor ve alışveriş merkezlerine de oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Ater Tower Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum