EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları Hakkında

Ceylan İnşaat tarafından Fikitepe'de 5 bin 760 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları projesinde toplam 192 konut, 9 ofis ve 6 ticari üniteye yer veriliyor. Ocak 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda büyüklükleri 91 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

İstanbul'un değeri hızla yükselen yaşam ve yatırım alanlarından Fikirtepe'de yükselen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda satışlar Nisan 2016'da başladı. Satışa çıktığı günden bu yana hem yerli hem de yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gören Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nın temeli geçtiğimiz Nisan ayında atılarak inşaata başlandı.

Tamamlandığında yatırımcısına yüzde 45 oranında kar ettirmesi beklenen Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları'nda 1+1 daireler 568 bin TL'den, 2+1 daireler 699 bin TL'den, 3+1 daireler ise 890 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları ödeme planı kapsamında, projeden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizle 90 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları; Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede konumlandırılıyor. 25 katlı tek bloktan oluşan projede 360 derecelik İstanbul manzarası sunan bir seyir terası bulunuyor.

Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro Marmaray Deniz Otobüsü Avrasya Tüneli
Projeyle ilgileniyorum