EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Zer Levent

İstanbul Avrupa / Beşiktaş

Zer Levent Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Zer Levent Hakkında

İstanbul Levent’te hayata geçirilen Zer Levent projesi, 5 bin 372 metrekare üzerinde inşa edilecek. 495 konuttan ve ticari birimlerden oluşan Zer Levent projesi; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelerden meydana geliyor. Projede teslimlerin Aralık 2020’de yapılması planlanıyor.

Ceylan İnşaat hayata geçireceği Zer Levent projesi İstanbul Levent’te yükselecek. 5 bin 372 metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek Zer Levent, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki dairelerden oluşuyor.

ZER LEVENT DAİRE FİYATLARI

Zer Levent projesi İstanbul Avrupa Yakası'nın merkezlerinden olan Levent mevkiinde hayata geçirilecek. Zer Levent projesi ticari birim ve 495 adet konuttan oluşuyor.

Ceylan İnşaat tarafından geçtiğimiz günlerde duyurulan Zer Levent projesinde ödeme planları henüz açıklanmadı. Ödeme planı ve fiyatları açıklandığında güncel olarak konuthaber.com’da bulabilirsiniz.

Zer Levent projesinde dairelerin teslim tarihi Aralık 2020 olarak öngörülüyor.

ŞEHRİN EN ÖNEMLİ MERKEZİNE YAKINLIĞIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Zer Levent, İstanbul’da şehrin en önemli merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, mevki itibari ile özel bir noktada yerini alacak.

SOSYAL OLANAKLARIYLA ÖN PLANDA

Zer Levent projesinde sosyal olanaklar ön plana çıkıyor. Bunların arasında açık ve kapalı olmak üzere iki otopark, yaz-kış demeden yüzebileceğiniz yüzme havuzu, çocuklar için ayrılmış çocuk havuzu, daima fit kalabilmek için çalışabileceğiniz fitness salonu, spor hayatınızın aksamaması için tasarlanan spor salonu, sauna, Türk hamamı, sosyal tesis alanı, basketbol sahası, voleybol sahası, çocuklar için tasarlanan oyun alanı ve parkı, yürüyüş alanları bulunuyor.

7/24 GÜVENDESİNİZ

Zer Levent projesinde 7/24 güvenlik sağlanıyor. Hem kameralı güvenlik sistemleri hem de profesyonel güvenlik çalışanları ile daima huzur altındasınız. Ayrıca kapalı otopark ile sadece site sakinleri değil araçlar da güvende olacak.

Zer Levent Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası
Projeyle ilgileniyorum