EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yükseliş Nova

İzmir / Bornova

Yükseliş Nova Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Yükseliş Nova Hakkında

Yükseliş İnşaat tarafından İzmir Bornova'da yükselen Yükseliş Nova projesinde toplam 124 konuta yer veriliyor. Hemen teslim satışların devam ettiği Yükseliş Nova'da büyüklükleri 59 metrekare ile 87 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 daire tipleri bulunuyor.

Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan Yükseliş Nova projesi İzmir'in en değerli yatırım alanlarından Bornova'da 1.500 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. Yatırımcısına kısa vadede yüzde 20 oranında prim sağlayacağı tahmin edilen Yükseliş Nova'da en küçük daireler minimum 1.400 TL'den kiracı buluyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Yükseliş Nova projesinde 1+1 daireler 315 bin TL ile 330 bin TL arasında, 2+1 daireler ise 480 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında seyir terası ve fitness merkezine yer verilen projedeki her daire ankastre sistemi ve klimaya sahip şekilde teslim ediliyor.

Sakinlerine trafikten uzak, şehrin merkezinde bir yaşam alanı sunmayı hedefleyen Yükseliş Nova projesi; şehir merkezine 7 kilometre, metroya 350 metre, İzmir Otogar'a 2,8 kilometre, Yaşar Üniversitesi'ne 600 metre, Ege Üniversitesi'ne 780 metre, İzmir Adliyesi'ne 3 kilometre, Bornova Forum'a 995 metre, Adnan Menderes Havalimanı'na 19 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

Yükseliş Nova Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum