EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Yeşilce Aydos

İstanbul Anadolu / Pendik

Yeşilce Aydos Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Yeşilce Aydos Hakkında

KİPTAŞ tarafından Pendik'te hayata geçirilen Yeşilce Aydos projesinde toplam 331 konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 83 metrekare ile 130 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu Yeşilce Aydos'ta teslimlere Haziran 2020'de başlanması planlanıyor.

Ön talep toplama çalışmalarının bir süredir devam ettiği Yeşilce Aydos projesi 20 Aralık Çarşamba günü düzenlenen lansmanla görücüye çıktı. Lansman öncesi dönemde satışlarının büyük bir bölümü tamamlanan Yeşilce Aydos, lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunuldu.

Yüzde 10 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabilen Yeşilce Aydos'tan daire satın almak isteyenlere; 0,87 faiz oranıyla 120 aya kadar taksit imkanı sunuluyor. Firma bünyesinde vade farksız 36 ay taksit imkanından da yararlanılabilen projede; 2+1 dairelerin fiyatları 284 bin 280 TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları ise 449 bin TL'den başlıyor.

Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülen Yeşilce Aydos projesi TEM, E-5 ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 dakika, metroya 3 dakika, Yüksek Hızlı Tren'e ve İDO'ya ise 7 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. 23 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 10 bloktan meydana gelen projenin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness salonu, Türk hamamı, sauna, buhar odası, kapalı otopark ve yürüyüş yolları yer alıyor.

Yeşilce Aydos Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum