EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

White House İstanbul

İstanbul Anadolu / Pendik

White House İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

White House İstanbul Hakkında

Hane Konut tarafından Pendik'te geliştirilen White House İstanbul projesinde toplam 148 konut ve 29 adet ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 63 metrekare ile 170 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu White House İstanbul'da teslimlere Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Mega projelerin artışıyla birlikte İstanbul'un en değerli yatırım alanlarından biri haline gelen Pendik Kurtköy'de 8 bin 878 metrekarelik arazi üzerinde yükselen White House İstanbul projesi geçtiğimiz günlerde yatırımcıların beğenisine sunuldu. Yatırımcısına yüzde 30 oranında prim sağlayacağı öngörülen projede fiyatlar da belli oldu.

Yüzde 50 peşinatla kalanı teslimde ödeme imkanı sunulan White House İstanbul projesinde 1+1 daireler 280 bin TL'den, 2+1 daireler 471 bin TL'den, 3+1 daireler ise 530 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Yüzde 30 peşinat ödeyerek vade farksız 15 ya da 24 ay vade imkanından da yararlanılabilen White House İstanbul tamamlandığında en küçük dairenin minimum 1.100 TL'den kiracı bulacağı tahmin ediliyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, Türk hamamı, sauna, buhar odasu, fitness salonu, kafe, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları ve basketbol sahasının yer aldığı White House İstanbul projesi metro hattına olan yakınlığıyla yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam vadediyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ve YHT'ye oldukça yakın bir lokasyonda inşa edilen proje; bölgedeki birçok okul, hastane ve alışveriş merkezine de yürüme mesafesinde konumlandırılıyor.

White House İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum