EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

West Side İstanbul

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

West Side İstanbul Resimleri

West Side İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

West Side İstanbul İç Resimleri


West Side İstanbul Plan ve krokileri

West Side İstanbul Hakkında

West Side İstanbul, Beylikdüzü’nde hayata geçirildi. West Side İstanbul’da stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri sunuluyor. 73 bin 800 metrekare alan üzerine inşa edilen ve bin 152 konutun yer aldığı projede teslimler hemen gerçekleşiyor.

Mutlu İnşaat, Şahinler İnşaat, Uzman İnşaat, Mes Turkuaz ve İnşaat’ın ortaklığında hayata geçirilen West Side İstanbul projesi Beylikdüzü’nde yer alıyor. 73 bin 800 metrekare alan üzerine bin 152 konutun tasarlandığı projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri yer alıyor.

WEST SİDE İSTANBUL FİYAT LİSTESİ

Büyüklükleri ise 49 metrekare ile 212 metrekare arasında değişen konutların yanı sıra West Side İstanbul’da 116 adet cadde dükkan da yer alıyor. Cadde dükkanların büyüklükleri ise 20 ile bin 323 metrekare arasında değişiyor.

West Side İstanbul daire fiyatları şöyle:

Projede yer alan daireler 364 bin TL’den satışa sunuldu.

Stüdyo daireler 364 bin TL’den

1+1 daireler 508 bin TL’den

2+1 daireler 670 bin TL’den

3+1 daireler 852 bin TL’den

4+1 daireler 1 milyon 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta.

West Side İstanbul projesinde peşin ya da konut kredisi ile yapılan ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Yüzde 25 peşinat ödemelerinde ise liste fiyatı üzerinde 18 ay 0 faiz seçeneği de sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.

Projede; stüdyo, 1+1, 2+1 ve 4+1 teslimleri hemen yapılırken 3+1 teslimleri ise Haziran 2018 ve yılsonunda gerçekleşecek.

WEST SİDE İSTANBUL’DA DAİRE TİPLERİ

West Side İstanbul’da yer alan 1+0 ve 1+1 daireler diğer tip dairelerden bağımsız olarak tasarlandı. 1+0 ve 1+1 dairelerde yaşayanlar için ayrı giriş ve ayrı sosyal tesisler planlandı.

Kusursuz mimariye sahip 2+1 daireler ise yeni çiftler düşünülerek tasarlandı.

Geniş aileler düşünülerek planlanan 3+1 ve 4+1 daireler ise genişliğin konforunu sunmak için tasarlandı.

WEST SİDE İSTANBUL DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ

West Side İstanbul’da stüdyo dairelerin büyüklüğü 49 metrekare, 1+1 daireler 67 metrekare, 2+1 daireler 86 ile 123 metrekare, 3+1 daireler 159 ile 169 metrekare arasında, 4+1 daireler ise 212 metrekare şeklinde tasarlandı.

BEYLİKDÜZÜ KORUSU’NUN YANIBAŞINDA

West Side İstanbul projesi E-5 ve Beylikdüzü Korusu’nun hemen yanında yer alıyor. Beylikdüzü Korusu’nun çevrelediği West Side İstanbul, metrobüse ise sıfır konumda. Beylikdüzü’nün en iyi konumlarından birinde yer alan West Side İstanbul, alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında. Restoranlar ve kafeler günün stresini atmak, ünlü mağazalar yeni kreasyonlarını sunmak için daire sakinlerini bekliyor olacak.

SOSYAL İMKAN GENİŞLİĞİ

West Side İstanbul ile birlikte sağlık dolu, huzur dolu bir hayat için spor yaşamın bir parçası haline gelecek. Açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, koşu ve yürüyüş parkurları, voleybol ve basketbol sahası, çocuk oyun alanları konut sakinleri için düşünülen ayrıcalıklardan sadece bir kaçı.

HAYAT 7/24 GÜVEN ALTINDA

West Side İstanbul’da 7/24 sağlanan güvenlik önlemleri ile hem konut sakinleri hem de araçları koruma altında. 2 bin araçlık kapalı otopark, otomobili park etme sorununu ortadan kaldırıyor.

West Side İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metrobüs E-5
Projeyle ilgileniyorum