Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Vogue Bomonti

İstanbul Avrupa / Şişli

Vogue Bomonti Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vogue Bomonti Hakkında

AYSE Yapı tarafından Şişli Bomonti'de konumlandırılan Vogue Bomonti projesinde alanları 57 metrekare ile 122 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 60 daire yer alıyor. Vogue Bomonti'de teslimlerin Haziran 2018'de başlaması planlanıyor.

İstanbul'un en değerli yaşam ve yatırım alanlarından Bomonti'de yükselen Vogue Bomonti'de satışlar ve inşaat çalışmalarına geçtiğimiz ay başlandı. Lansman özel uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla satışa çıkan Vogue Bomonti projesinde daire fiyatları 309 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Yüzde 35 peşinat ödeyerek kolayca konut sahibi olunabilen Vogue Bomonti'de metrekare birim fiyatları ise 5 bin 400 TL'den başlıyor.

11 katlı tek bloktan meydana gelen Vogue Bomonti projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı öngörülüyor. En küçük dairelerin 2 bin TL'den kiraya verilebileceği tahmin edilen Vogue Bomonti'de geniş konutlarınyanı sıra zengin sosyal donatı alanlarına da yer veriliyor.

Dolmabahçe Tüneli ve Piyalepaşa Tüneli'ne olan 2 dakikalık uzaklığıyla yatırımcısına şehrin merkezinde trafiksiz bir yaşam vadeden Vogue Bomonti projesi Boğaz Köprüsü’ne, Taksim’e ve Mecidiyeköy’e 2 dakika, Atatürk Havaalanı'na 3 dakika, Beşiktaş’a ise 5 dakika mesafede inşa ediliyor.

Vogue Bomonti Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı

Spor Tesisleri

Fitness Salonu
Projeyle ilgileniyorum