EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vira İstanbul

İstanbul Avrupa / Beylikdüzü

Vira İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vira İstanbul Hakkında

Gül Proje tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Vira İstanbul projesinde toplam 1.156 konut ve 31 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu Vira İstanbul'da teslimlere Aralık 2018'de başlanması planlanıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yüzde 20 oranında prim yapan Vira İstanbul projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Yatırımcılarına yüzde 50 oranında primfırsatı sunan Vira İstanbul projesi 92 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 17 bloktan meydana geliyor. Yüzde 20'lik kısmı lansman öncesi dönemde sahiplerini bulan projede fiyatlar 264 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 'Peşinatı teslimde öde' kampanyası kapsamında, hem peşinatı erteleme hem de yüzde 15 indirim fırsatından yararlanılabilen Vira İstanbul'da peşin ve banka kredili ödemelere özel yüzde 20 indirim imkanı da sunuluyor.

Arazisinin yüzde 81'i peyzaj alanlarına ayrılan Vira İstanbul projesi metroya ve E-5'e 2 dakika, sahile ise 3 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. Eğitim, sağlık ve eğlence merkezlerine de yakın bir lokasyonda inşa edilen Vira İstanbul'un sosyal donatı alanları arasında yürüyüş yolları, yüzme havuzları, açık hava sineması, çocuk oyun alanları, spor sahaları, kreş, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna ve Türk hamamı bulunuyor.

Vira İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro E-5
Projeyle ilgileniyorum