EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadiyaka Başakşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Vadiyaka Başakşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vadiyaka Başakşehir Hakkında

Fuzul Yapı'nın Başakşehir'de konumlandırdığı Vadiyaka projesinde toplam 361 daire ve 56 ticari birime yer veriliyor. Büyüklükleri 109 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı Vadiyaka'da hemen teslim satışlar devam ediyor.

Yatırımcısına yüzde 70 oranında prim vadeden Vadiyaka projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor. İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Başakşehir'de 17 bin 609 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Vadiyaka'da başlatılan "Düşünme taşın" kampanyası kapsamında projeden vade farksız 60 ay taksitle konut sahibi olunabiliyor.

Dükkan satışlarının tamamlandığında Vadiyaka projesinde 2+1 daireler 516 bin TL ile 549 bin TL arasında, 3+1 daireler 680 bin TL ile 820 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 911 bin TL ile 1 milyon 39 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Toplam 5 bloktan meydana gelen Vadiyaka projesi metroya yakınlığıyla yatırımcılarına trafiksiz bir yaşam sunuyor.

Eğitim, sağlık ve eğlencesi merkezlerine de oldukça yakın bir lokasyonda inşa edilen Vadiyaka projesinin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru blunuyor.

Vadiyaka Başakşehir Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum