EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Vadi Koru

İstanbul Avrupa / Sarıyer

Vadi Koru Resimleri

Vadi Koru Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Vadi Koru Hakkında

İnvest İnşaat tarafından Ayazağa'da 20 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Vadi Koru projesinde toplam 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari birime yer veriliyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, 6 bloktan meydana geliyor.

Levent, Maslak, Nişantaşı gibi İstanbul’un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde görülen Ayazağa bölgesinde, 20 bin metrekarelik arazi üzeirnde inşa edilen Vadi Koru projesinin satışlarına başlandı. Kısa sürede yüzde 22 oranında bir satış grafiği yakalayan Vadi Koru, 19 Eylül Salı günü düzenlenen lansmanla basın mensuplarının beğenisine sunuldu.

Projenin lansmanında konuşan Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar, “Bölgenin dönüşümü için çıktığımız yolda bugün geldiğimiz noktada Ayazağa farklı bir konuma ve güzelliğe ulaştı. 200 milyon TL’lik yatırım ile sanayi dönüşümü olarak geliştirdiğimiz Vadikoru da Ayazağa’nın yeni ve özel bir değeri olarak yerini alacak.

Ayazağa’nın geleceğine ve potansiyeline inanıyoruz. Bu anlamda sektördeki yatırımlarımızın büyük kısmını Ayazağa ve çevresinde yoğunlaştırdık. Yaklaşık 10 yıllık bir süre içinde Ayazağa’da faaliyet göstermeye devam edeceğiz. Ortak girişimle bölgedeki ilk yatırımımız olan Vadistanbul projemizle Türkiye’nin en büyük sanayi dönüşümünü geliştirdik. Yeni projemiz, gözbebeğimiz dediğimiz Vadikoru ile de yatırımlarımıza yeni bir halka ekliyoruz” şeklinde konuştu.

Toplam 5 bloktan meydana gelen Vadi Koru projesinde 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari birime yer veriliyor. Alanları 67 metrekare ile 191 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutların bulunduğu projede; ofislerin büyüklükleri 133 metrekare ile 257 metrekare arasında, ticari birimlerin büyüklükleri ise 278 metrekare ile 1.484 metrekare arasında değişiyor.

Ofislerin metrekare birim fiyatlarının 3 bin dolardan başlangıç gösterdiği Vadi Koru'da 1+1 daireler 590 bin TL ile 820 bin TL arasında, 2+1 daireler 1 milyon TL ile 1 milyon 450 bin TL arasında, 1 milyon 700 TL ile 1 milyon 900 bin TL arasında değişiyor. Peşin ödemelerde yüzde 5 indirim imkanından yararlanılabilen projeden vadeyle konut satın almak isteyenlere; yüzde 20 peşinatla 12 ay, yüzde 30 peşinatla 24 ay, yüzde 40 peşinatla 36 ay vade farksız taksit yapılıyor.

Vadi Koru Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum