EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Uplife Kadıköy

İstanbul Anadolu / Kadıköy

Uplife Kadıköy Resimleri

Uplife Kadıköy Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Uplife Kadıköy Plan ve krokileri

Uplife Kadıköy Hakkında

Teknik Yapı tarafından Yeni Fikirtepe'de geliştiren Uplife Kadıköy projesi, 16 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 4 kuleden meydana geliyor. Toplam 830 konut ve 20 ticari birimin yer aldığı projede alanları 57,93 metrekare ile 129,16 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlar bulunuyor. Uplife Kadıköy projesinde teslimlerin Şubat 2020'de başlaması planlanıyor.

"Up" markalı projelerine bir yenisini daha ekleyen Teknik Yapı, yeni projesi için İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Fikirtepe'yi seçti. Yatırımcısına kısa sürede yüksek prim vadeden proje; metro, metrobüs, Marmaray ve deniz yolu ulaşımına birkaç dakikalık mesafede, Avrasya Tüneli'nin ise yanı başında yer alıyor.

Lansman dönemine özel fırsatların devam ettiği Uplife Kadıköy'den peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 12+5 indirim fırsatı sunuluyor. Yüzde 0,79 faiz oranıyla 240 ay ya da sıfır faizle 100 ay vade imkanından faydalanarak kolayca konur sahibi olunabilen Uplife Kadıköy projesinde 1+1 dairelerin fiyatı 484 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatı 733 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatı ise 1 milyon 153 bin TL'den başlıyor.

Brüt-net metrekare farkının yüzde 25 oranında olduğu Uplife Kadıköy projesi ön talep toplama döneminde 2 bin 500 ön talep aldı. 

Uplife Kadıköy Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro Tramvay Metrobüs Otobüs Durağı Minibüs
Projeyle ilgileniyorum