EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Turgutlu Prestij Evleri

Manisa / Turgutlu

Turgutlu Prestij Evleri Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Turgutlu Prestij Evleri Hakkında

150 konuttan oluşan Turgutlu Prestij Evleri 6 bin 582 metrekare üzerinde yükseliyor. Engelli dostu olan proje, Türkiye’de bir ilk özelliği taşıyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yer aldığı Turgutlu Prestij Evleri’nin Aralık 2019’da yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Ege Koop tarafından Manisa Turgutlu’da hayata geçirilen Prestij Evleri, 6 bin 582 metrekarelik alan üzerinde hızla yükseliyor. Toplam 150 adet konutun yer aldığı proje, 2+1 ve 3+1 olmak üzere iki farklı daire seçeneğinden oluşuyor. Turgutlu Prestij Evleri’nde proje kapsamında 54 adet 2+1 daire, 96 adet 3+1 daire yer alıyor.

2+1 daireler brüt 141 metrekare, 145 metrekare ve 178 metrekare büyüklükte tasarlanırken 3+1 daireler ise brüt 173 metrekare, 178 metrekare ve 198 metrekare büyüklükte planlandı.

TURGUTLU PRESTİJ EVLERİ FİYAT LİSTESİ

Prestij Turgutlu, 6 bin 582 metrekaresi imarlı olmak üzere toplam 25 bin 454 metrekare büyüklüğündeki bir alanda inşa ediliyor. 3 bloktan oluşan projede 3 tip 3+1 ile 2 tip 2+1 olmak üzere toplam 5 ayrı tipte daire seçeneği bulunuyor.

Ege Koop’un projesi Turgutlu Prestij Evleri’nde daire fiyatları 296 bin TL’den başlıyor. 2+1 daire fiyatları 296 bin TL ile 357 bin TL arasında değişirken 3+1 dairelerin fiyatı ise 375 bin TL ile 485 bin TL arasında değişiyor.

Yüzde 20 peşinat ödemesiyle konut sahibi olunan Turgutlu Prestij Evleri’nde kalan bedel ise banka kredisi ile ödenebiliyor. Ayrıca yüzde 20 peşin, kalan bedel ise 24 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

Projede yer alan dairelerin teslimlerinin Aralık 2019’da gerçekleştirilmesi öngörülüyor.

TÜRKİYE’DE BİR İLK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Turgutlu Prestij Evleri projesi Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. Proje, Türkiye’de ilk engelli dostu proje olma özelliği taşıyor.

ÖZELLİKLERİYLE ÖN PLANA ÇIKIYOR

Prestij Evleri; kullanışlı iç mimarisinden, zengin peyzaj alanlarına, balkonlarının genişliğinden, yarı olimpik yüzme havuzuna, çocuk oyun alanlarından, kapalı ve açık otoparkına, havuz barından, 24 saat kesintisiz güvenliğine, kış bahçesi olarak değerlendirilebilecek mutfak alanından, modern çizgilere sahip olan dış tasarımına kadar her yönüyle eşsiz olma özelliği taşıyor.

Kapalı otoparka sahip projede 35-40 metrekare güneşlenme terası, yüzme havuzu, çocuklara özel oyun alanları, yürüyüş alanları ve havuz bar gibi alanlar da yer alıyor.

Turgutlu Prestij Evleri Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum