EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Trio Vista Konakları Afyon

Afyonkarahisar / Afyonkarahisar

Trio Vista Konakları Afyon Resimleri

Trio Vista Konakları Afyon Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Trio Vista Konakları Afyon Plan ve krokileri

Trio Vista Konakları Afyon Hakkında

TrioVista Konakları, Afyon Uydukent’te hayata geçiriliyor. 57 bin metrekarelik alan üzerine 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile tasarlanan TrioVista Konakları, bölgedeki en fazla sosyal yaşam alanına sahip proje olma özelliği taşıyor. Projede konut teslimlerinin Şubat 2020’de yapılması planlanıyor.

Akgüler İnşaat’ın Afyon Uydukent’te hayata geçirdiği TrioVista Konakları, 57 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile inşa edilen TrioVista Konakları’nda geçmişteki mahalle kültürünün günümüze taşınması hedefleniyor.

13 blok üzerine tasarlanan TrioVista Konakları’nda 13 teras daire, 6 dubleks daire, 65 bahçeli daire, 7 villa olmak üzere toplam 390 daire yer alıyor. Projede ayrıca 19 ticari ünite de yer alacak.

TRİOVİSTAN KONAKLARI FİYAT LİSTESİ

21 farklı tipte konutun yer alacağı TrioVista Konakları projesi; 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 gibi dört farklı daire seçeneğinde tasarlandı. TrioVista Konakları’ndaki yer alan daire büyüklükleri ise net 81 metrekare ile 342 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konut fiyatlarının düzenlenecek olan lansmanın ardından belli olması planlanıyor.

60 ay vade farksız taksitle konut sahibi olunabilen TrioVista Konakları projesinde, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme imkanı da sunuluyor. Ayrıca yüzde 25 peşinatla da konut sahibi olunabiliyor.

TrioVista Konakları Afyon projesinde teslimlerin Şubat 2020’de yapılması planlanıyor.

EN FAZLA SOSYAL YAŞAM ALANINA SAHİP PROJE

TrioVista Konakları, bölgedeki en fazla sosyal yaşam alanı sunan proje olma özelliği taşıyor. Projede 48 bin metrekare yeşil alan yer alıyor.

Projede yer alan sosyal olanaklar ise şöyle: Kapalı erkek/kadın yüzme havuzu, güvenlik, otopark, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, kreş, kafe, restoran, yürüyüş alanları, çocuklara özel oyun alanları ve koşu parkuru.

ULAŞILABİLİR LOKASYON

TrioVista Konakları, devlet hastanesine 1.5 kilometre, Afyon Kocatepe Üniversitesi’ne 6 kilometre, Park Afyon’a 6.3 kilometre, Özdilek’e 3.7 kilometre, Sosyal Bilimler Lisesi’ne ise 750 metre uzaklıkta yer alıyor.

Trio Vista Konakları Afyon Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum