EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tema İstanbul Bahçe

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Tema İstanbul Bahçe Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Tema İstanbul Bahçe Hakkında

Mesa, Artaş, Kantur - Akdaş, Öztaş ortaklığında Küçükçekmece Atakent'te geliştirilen Tema İstanbul Bahçe projesinde büyüklükleri 79 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 363 konuta yer veriliyor. Tema İstanbul Bahçe'de teslimlere Haziran 2019'da başlanacağı öngörülüyor.

Toplam 3 etap halinde tasarlanan Tema İstanbul projesinin ikinci etabı Tema İstanbul Bahçe'de satışlar başladı. 29 Kasım Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısıyla görücüye çıkan Tema İstanbul Bahçe, lansman dönemine özel metrekaresi 5 bin 200 TL'den satışa çıktı. Ön satış döneminde 164 konutun sahiplerini bulduğu Tema İstanbul Bahçe'de inşaat çalışmalarına başlandı.

Yüzde 20 peşinatla vade farksız 18 ay taksit imkanından yararlanarak kolayca konut sahibi olunabilen Tema İstanbul Bahçe projesinde peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 indirim fırsatı sunuluyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim imkanı vadeden Tema İstanbul Bahçe'de; 1+1 daireler 509 bin TL ile 545 bin TL arasında, 2+1 daireler 715 bin TL ile 950 bin TL arasında, 3+1 daireler 1 milyon 66 bin TL ile 1 milyon 450 bin TL arasında, 4+1 daireler ise 1 milyon 581 bin TL ile 1 milyon 637 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor.

Yaklaşık 52 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Tema İstanbul Bahçe'de arazinin 35 bin metrekaresi yeşil alanlara ayrılıyor. Toplam 100 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede konutların yanı sıra bir kolej de yer alıyor. 500 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Tema İstanbul Bahçe projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, basketbol ve voleybol sahaları, tenis kortu, açık ve kapalı otopark bulunuyor.

Tema İstanbul Bahçe Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum