EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tema İstanbul

İstanbul Avrupa / Küçükçekmece

Tema İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Tema İstanbul Hakkında

Mesa, Artaş, Öztaş ve Kantur-Akdaş Ortak Girişim Grubu'nun Atakent'te hayata geçirdiği Tema İstanbul projesinde büyüklükleri 66 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 tiplerinde tasarlanmış toplam 3.531 konuta yer veriliyor. Tema İstanbul'da hemen teslim satışlar devam ediyor.

Türkiye’nin ilk master planlı özel sektör gayrimenkul projesi Tema İstanbul’da teslimlere 2015 yılının Temmuz ayında başlandı. Satışa çıktığı günden teslime kadar olan dönemde yatırımcılarına yüzde 50'nin üzerinde kar ettiren Tema İstanbul'da sınırlı sayıda dairenin satışları devam ediyor. Tema İstanbul'da 1+1 daireler 512 bin TL'den, 2+1 daireler 677 bin TL'den, 3+1 daireler 620 bin TL'den, 4+1 daireler ise 1 milyon 113 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 5 peşinatla daire satın alınabilen Tema İstanbul projesinin ödeme planına göre; peşinat sonrası kalan bedelin yüzde 15 veya yüzde 45'lik kısmı bir yıl sonra ödeniyor. Kalan kısım içinse Ziraat Bankası'ndan yüzde 0,88 faiz oranıyla 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor.

Önümüzdeki günlerde hizmete açılması planlanan metro hattına yürüme mesafesinde yer alan Tema İstanbul projesinin sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, biri kapalı olmak üzere 6 adet yüzme havuzu, fitness center, kapalı ve açık spor alanları ve tenis kortları yer alıyor.

Tema İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum