EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

TEM Avrasya Konutları

İstanbul Avrupa / Gaziosmanpaşa

TEM Avrasya Konutları Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

TEM Avrasya Konutları Hakkında

Fuzul İnşaat'ın TOKİ öncülüğünde 18 bin 621 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırdığı TEM Avrasya Konutları projesinde toplam 612 konut ve 17 ticari birime yer veriliyor. Haziran 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan TEM Avrasya Konutları projesinde büyüklükleri 63 metrekare ile 162 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde daireler bulunuyor.

TOKİ ve Guzul İnşaat'ı 350 milyon TL hasılat beklentisiyle Gaziosmanpaşa'da konumlandırdığı yeni projesi TEM Avrasya Konutları projesinde satışlara başlandı. Ön talep döneminde 15 bin talep alan TEM Avrasya Konutları, geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın lansmanıyla görücüye çıktı. Lansmanda projeyle ilgili bilgi veren Fuzul Grup Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, "Başakşehir'den sonra şimdi de Gaziosmanpaşa'ya yatırım yaparak, İstanbul'un gelişen ilçelerine değer katıyoruz. Diğer tüm projelerimizde olduğu gibi TEM Avrasya'da da Fuzul'un fark yaratan çizgisini görebilirsiniz. Projemizde yaşam alanlarına geniş yer ayırmayı tercih ettik. En önemlisi 'aile' konsepti bu projemizde de ön planda" diye konuştu.

Metrekare birim fiyatlarının 5 bin TL'den başlangıç gösterdiği TEM Avrasya Konutları'nda peşin ve banka kredili ödemelerde yatırımcılara yüzde 5 oranında indirim fırsatı sunuluyor. Projeden vadeli ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere ise 10 bin TL peşinat, iki ara ödeme ve kalanı banka kredisiyle tamamlama avantajının yanı sıra yüzde 30 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sağlanıyor.

Tamamlandığında bölgenin yeni çelkim merkezi olacağı öngörülen TEM Avrasya Konutları, İstanbul'un iki yakasının tam ortasında olmasıyla dikkat çekiyor. Daire fiyatlarının 450 bin TL ile 1 milyon TL arasında değişiklik gösterdiği projenin kısa sürede yüksek prim yyapacağı öngörülüyor.

TEM Avrasya Konutları Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Hamam Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum