EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Tekke Suits

İzmir / Çeşme

Tekke Suits Resimleri

Tekke Suits Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Tekke Suits İç Resimleri


Tekke Suits Plan ve krokileri

Tekke Suits Hakkında

Tekke Suits projesi, İzmir Çeşme’de hayata geçiriliyor. Toplam 9 konuttan meydana gelen Tekke Suits projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks seçenekleri yer alıyor. Konut fiyatlarının henüz belli olmadığı Tekke Suits’de teslimlerin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

Tekke Suits projesi, Tekke Group tarafından İzmir Çeşme’de hayata geçiriliyor. Toplam 9 konuttan meydana gelen Tekke Suits projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 dubleks seçenekleri yer alıyor.

TEKKE SUİTS KONUT FİYATLARI

Tekke Suits projesinde yer alan konutlar, 56 metrekare ile 94 metrekare arasında değişen 6 farklı tipte hayata geçiriliyor. Projedeki konutlar; 56, 57, 59, 82, 91 ve 94 metrekare büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Tekke Suits Çeşme’de yer alan konutların güncel fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz belli değil. Tekke Suits ile ilgili tüm güncel bilgilere bilgilere, Tekke Group tarafından açıklanır açıklanmaz konuthaberi.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Banka kredisi seçeneği sunulan Tekke Suits projesindeki konutların yeni sahiplerine teslimlerinin Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

EN YAKIN KOYA 5 DAKİKADA ULAŞILABİLİYOR

Tekke Suits, butik konseptteki tek bloktan meydana geliyor. Proje, Çeşme Marina ve Sakız Adası’na hakim konumda inşa ediliyor. Tekke Suits’de sosyal donatı olarak çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, spor alanları, güvenlik ve otopark bulunuyor.

Tekke Suits, Çeşme merkezde yer alıyor. En yakın koy olan Ayayorgi Koyu'na 5 dakikada ulaşılabilen Tekke Suits’den Çeşme Marina'ya ve en yakın hastaneye 10 dakika, Alaçatı'ya 20 dakika, İzmir şehir merkezine 40 dakika, İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na ise 60 dakikada varılabiliyor.

Haziran 2019’da yeni sahiplerine teslimlerin yapılacağı Tekke Suits projesinde sunulan ayrıcalıklar şöyle:

  1. Spor alanları
  2. Çocuk oyun alanları
  3. Yeşil alanlar
  4. Yürüyüş alanları
  5. Otopark
  6. Güvenlik

Tekke Suits Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru
Projeyle ilgileniyorum