EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Antalya

Antalya / Kepez

Sur Yapı Antalya Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sur Yapı Antalya Hakkında

Sur Yapı'nın Antalya Kepez'de hayata geçirdiği Sur Yapı Antalya projesinde toplam 19 bin konuta yer veriliyor. Büyüklükleri 47 metrekare ile 186 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların bulunduğu Sur Yapı Antalya'da ilk etap teslimlerine Aralık 2019'da başlanması planlanıyor.

Antalya'nın amortisman süresi en kısa olan bölgelerinden Kepez'de 1 milyon 300 bin metrekarelik arazi üzerinde geliştirilen Sur Yapı Antalya projesinde ön satışlara başlandı. Türkiye'nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilecek olan Sur Yapı Antalya'da konutların yanı sıra kültürel alanlar, 157 bin metrekarelik şehir parkı, sağlık tesis alanları, eğitim alanları, otel, camiler, ofisler ve ticari alanlar yer alacak. 8 milyar TL yatırım bedeliyle inşa edilecek olan Sur Yapı Antalya projesi toplam 8 yılda tamamlanacak.

Ön talep toplama döneminde 69 farklı il ve 9 farklı ülkeden 20 binin üzerinde ön talep topladıklarını belirten Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Türkiye’nin dört bir yanından 20 binin üzerinde ön talep alınca yoğun talebi daha fazla bekletmek istemedik. Bu nedenle ön satış günleri düzenledik. Ön satış günlerinde tamamı peşin ödemelere yüzde 10 indirim uyguluyoruz. Ayrıca iki farklı ödeme imkanı sunuyoruz. Birincisinde yüzde 20 peşin alıyoruz. Yüzde 80’lik kısmı ise banka kredisi şeklinde ödeniyor. Bu ödeme imkanı kapsamında yüzde 5 iskonto uyguluyoruz. İkinci seçenekte ise yüzde 35 peşin alıyoruz, Eylül 2018 de %10 ara ödeme alıyor, kalan kısmı ise vade farksız 36 eşit takside bölüyoruz" dedi.

Tamamlandığında 70 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Sur Yapı Antalya projesinde 1+1 daireler 107 bin 100 TL, 2+1 daireler 199 bin 800 TL, 3+1 daireler 295 bin 200 TL ve 4+1 daireler ise 460 bin 800 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcışların beğenisine sunuluyor. Lansman dönemine özel avantajlı fiyatlarla satışa sunulan Sur Yapı Antalya projesinin yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı tahmin ediliyor.

Sur Yapı Antalya Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Müzik Odası Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu
Projeyle ilgileniyorum