EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Su Park

Zonguldak / Karadenizereğli

Su Park Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Su Park Hakkında

Su Park projesi, Zonguldak Ereğli’de 12 bin 280 metrekarelik bir alanda hayata geçiriliyor. 2+1’den 4+1’e kadar konut seçeneklerinin yer aldığı proje 4 blok üzerinde yükseliyor. 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılan dairelerin teslimleri ise hemen gerçekleştiriliyor.

Zonguldak Ereğli’de Bozkuş İnşaat tarafından hayata geçirilen Su Park 12 bin metrekare üzerinde yükseliyor. Büyüklükleri 160 ile 292 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan projede 4 blok bulunuyor. Daire büyüklükleri ise net 141 metrekare ile 236 metrekare arasında değişiyor.

SU PARK DAİRE FİYATLARI

A, B ve C Blokta 99 konuttan oluşan Su Park Ereğli’de yer alan D Blokta ise market, kreş, kuaför salonu, aile hekimliği bulunuyor.

Daire fiyatları 500 bin TL’den başlayan Su Park Zonguldak projesinde banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor. Su Park’ta konut teslimleri ise hemen gerçekleştiriliyor.

DENİZ MANZARASINA GÖREN DAİRELER

Deniz manzarasına hakim konumuyla dikkat çeken Su Park, sosyal olanaklar açısından da çok zengin. İşte sunulan sosyal olanaklar:

  • SPA

200 metrekarelik alana kurulan SPA bölümünde bulunan sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve fin hamamı keyfini bir arada sunan ayrıcalıklı bir yaşam merkezi bulunuyor.

  • FITNESS

Toplam 190 metrekarelik alana kurulmuş aerobik ve pilates programı, kardiyo ve vücut geliştirme aletleri ile her mevsim spor yapma imkanı sunuluyor.

  • RESTORAN

Su Park’ta bulunan restoranda Karadeniz Ereğli manzarasında yemek yeme imkanı sunuluyor. Böylece toplantı yemekleri için site dışına çıkmaya gerek kalmayacak.

  • HAVUZ

Açık yüzme havuzunda, içeceklerinizle şezlonglarda güneşlenebilir ya da kapalı havuz ile her mevsim, yüzme imkanından faydalanabilirsiniz.

  • MARKET

Su Park D Blok’ ta ki market, 725 metrekarelik alana kurulan, bölgenin ilk ve en büyük marketi olarak sakinlere hizmet sunuyor.

  • KREŞ

Su Park’ta çocuklarınızı güvenle bırakabileceğiniz donanımlı bir kreş tasarlandı. Kreşte açık ve kapalı çocuk oyun alanları, çocuk yemek odası, çocuk yatak odası ve ailelerin bekleyebileceği bekleme salonu yer alıyor.

  • KUAFÖR

Su Park sakinlerinin ihtiyaçları düşünülerek 200 metrekarelik alana bir kuaför salonu yapıldı.

  • OTOPARK

Her daireye iki araç park yeri ayrılan Su Park’ta otoparklar açık ve katlı kapalı olarak tasarlanmış olup toplam 198 aracın sığabileceği bir kapasiteye sahiptir.

  • GÜVENLİK

Su Park’ta güvenlik 7/24 mevcut. Ayrıca Su Park’ta araç giriş–çıkışları elektronik sistem ile kontrollü bir şekilde yapılıyor.

  • GÜNEŞ ENERJİSİ

Su Park’ta güneş enerji panelleri ile üretilen elektrik enerjisi ortak alanlarda kullanılacak ve ihtiyaç fazlası elektrik kurumuna satılarak, ortak giderler minimize edilecek.

Su Park Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Sosyal Alanlar

Yürüyüş Parkuru Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum