EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Strada Bahçeşehir

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Strada Bahçeşehir Resimleri

Strada Bahçeşehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Strada Bahçeşehir İç Resimleri


Strada Bahçeşehir Plan ve krokileri

Strada Bahçeşehir Hakkında

Akzirve Gayrimenkul Yatırım'ın İstanbul'un en hızlı değerlenen lokasyonlarından Bahçeşehir'de konumlandıdığı Strada Bahçeşehir projesinde alanları 59 metrekare ile 243 metrekare arasıdna değişen toplam 2 bin 500 konut ve 100'ün cadde mağazası yer alıyor. 105 dönümlük arazi üzerinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipinde dairelere yer veriliyor.

Geçtiğimiz yılın son günlerinde düzenlenen basın lansmanıyla tanıtılan Strada Bahçeşehir'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Lansman öncesi dönemde 100 dairenin sahiplerini bulduğu projede, satışların yüzde 50'si ilk 5 ayda tamamlandı. Daire fiyatlarının 300 bin TL'den başladığı Strada'da 31 Mart'ta sona eren 'sıfır faizle 60 ay vade' kampanyasının uzatılmasına karar verildi. Projeye gösterilen ilgiden memnuniyet duyduklarını ifade eden Akzirve CEO’su İbrahim Maasfeh, "Ev sahibi olmak isteyenlere sunduğumuz ‘60 ay sıfır vade farkı’ kampanyamız yoğun talep gördü. Biz de Strada’dan ev sahibi olmak isteyenlere 31 Mart’a kadar sunduğumuz kampanyamızı Nisan 2017 dönemi sonuna kadar devam ettirme kararı aldık" dedi.

İtalyanca 'cadde' anlamına gelen Strada projesi tamamlandığında yüzde 40-45 oranında prim yapması bekleniyor. 747 konutluk ilk etap teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen projenin ikinci ve üçüncü etap teslimlerine ise birer yıl arayla başlanması planlanıyor. 3. Havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı dikkat çeken proje; 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey – Bahçeşehir metro hattı sayesinde yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Strada Bahçeşehir Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum