EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Gökorman

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Sinpaş Gökorman Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş Gökorman Hakkında

Sinpaş GYO'nun Ümraniye'de inşa ettiği Sinpaş Gökorman projesinde toplam 420 konut bulunuyor. Alanları 48 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde konutların bulunduğu projenin teslimlerine Kasım 2019'da başlanacağı öngörülüyor.

Ön satış döneminde hızlı bir satış grafiği yakalayan Sinpaş Gökorman projesi 22 Eylül Cuma günü düzenlenen lansmanla basın mensuplarının beğenisine sunuldu. Lansmana özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla görücüye çıkan Sinpaş Gökorman'da fiyatlar 359 bin TL ile 1 milyon 665 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Kasım 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek olan Sinpaş Gökorman'da dairelerin metrekare birim fiyatları 6 bin TL ile 8 bin TL arasında değişiyor.

330 milyon TL'lik yatırımla İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Ümraniye'de, Şile yolunun yanı başında inşa edilen Sinpaş Gökorman'dan taksitle konut sahibi olmak isteyenler; yüzde 5 peşinat, 3. ve 12. ayda yüzde 10 ve 15'lik iki ara ödeme, teslimde yüzde 35 ödeme sonrasında kalan bedeli sıfır faizle 60 ay vade imkanından yararlanarak ödeyebiliyor. Yüzde 10 indirimle satışa sunulan projeden peşin ödemeyle konut satın alanlara ise yüzde 20'lik ek indirim fırsatı sunuluyor.

Metroya yürüme messafesinde geliştirilen Sinpaş Gökorman projesi Ataşehir'e 10 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve TEM bağlantı yoluna ise birkaç dakika mesafede yükseliyor. Proje, lokasyonunun yanı sıra 'şeffaf oda' sistemiyle de dikkat çekiyor. Sinpaş Gökorman sakinleri, ısıtma sistemine sahip, camla kaplı şeffaf odalar sayesinde; yaz-kış demeden orman manzarasının keyfini çıkarabiliyor.

Sinpaş Gökorman Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Sauna

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum