EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Finans Şehir

İstanbul Anadolu / Ümraniye

Sinpaş Finans Şehir Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Sinpaş Finans Şehir Hakkında

Sinpaş Yapı'nın Ataşehir ile Ümraniye'nin kesişim noktasında inşa ettiği yeni projesi Sinpaş Finans Şehir'de 2 bin 600 konut ve 150 adet ticari birime yer veriliyor. Aralık 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sinpaş Finans Şehir, 141 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Sinpaş Yapı'nın yeni projesi Sinpaş Finans Şehir; tamamlandığında İstanbul'u New York, Tokyo, Hong Kong gibi finans üslerinden biri haline getirecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde inşa ediliyor. Finans merkezine olan yakınlığının yanı sıra metro hattı ve bağlantı yollarına yakınlığıyla da dikkat çeken Sinpaş Finans Şehir; yatırımcısına yüksek oranda prim ve trafiksiz bir yaşam vadediyor.

Satışlarına 28 Eylül Perşembe günü düzenlenen basın lansmanı sonrasında başlanan Sinpaş Finans Şehir projesinde daireler fiyatları 600 bin TL ile 3 milyon TL arasında, home ofis fiyatları ise 475 bin TL ile 1 milyon 585 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 1 peşinatla konut sahibi olunabilen projede; peşinat sonrası kalan yüzde 59'luk bedel iki ara ödeme ve 36 ay vade farksız taksitle ödeniyor. Yüzde 40'lık ödeme ise teslimde gerçekleştiriliyor.

Projenin lansmanında Sinpaş Finans Şehir hakkında bilgi veren Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik; “Londra ve New York gibi dünyanın finans şehirlerinde gelişen yaşam konseptleri, o bölgenin çekim merkezi haline geliyor. Finans dünyası ile iç içe olan yaşam alanları da hızla gelişiyor. Bunun en güzel örneklerinden biri New York’un yanı başında yer alan Soho’dur. Şimdi Soho’da herkesin imrendiği mimari ve sıcak yaşam, Sinpaş Finans Şehir ile hayata geçecek. Bizi heyecanlandıran bu projeyi 2 milyar 350 milyon TL’lik bir yatırımla gerçekleştiriyoruz. 36 bin 500 metrekarelik bu dev şehir parkında göletler, oturma terasları ve yeşillikler içinde keyifle vakit geçirme imkânı sunuyoruz" diye konuştu.

Sinpaş Finans Şehir Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör Akıllı Ev Sistemi

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Sinema Salonu Müzik Odası Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru Hamam Sauna SPA

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Basketbol Sahası Futbol Sahası Tenis Kortu

Ulaşım

Metro E-5 TEM
Projeyle ilgileniyorum