EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Siena Loft

İzmir / Çiğli

Siena Loft Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Siena Loft Hakkında

Yüksek standartları, sosyal olanakları ve lokasyonuyla dikkat çeken Siena Loft projesinde yaşam başladı. 84 konuttan oluşan Siena Loft projesinde stüdyo, 1+1 ve 2+1 daireler yer alıyor. Konutlar yeni sahiplerine hemen teslim ediliyor.

İzmir Çiğli’de inşa edilen Siena Loft projesinde hayat başladı. EKY İnşaat ve Bayram Kılıçoğlu tarafından geliştirilen proje, tek blok ve 85 daireden oluşuyor.

SİENA LOFT FİYAT LİSTESİ

Projede stüdyo, 1+1 ve 2+1 olmak üzere üç daire tipi bulunuyor. Stüdyo dairelerin satışının tamamlandığı projede 1+1 ve 2+1 daire satışları ise devam ediyor.

Projede daire fiyatları 225 bin TL ile 310 bin TL arasında değişiyor. 1+1 daire fiyatları 225 bin TL’den başlarken 2+1 daire fiyatları ise 240 bin TL’den başlıyor.

1+1 daire büyüklükleri 58 ile 149 metrekare arasında değişirken bu oran 2+1 dairelerde 65 ile 90 metrekare arasında değişiyor.

Siena Loft projesinde yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan bedel ise banka kredisi ile taksitlendirilebiliyor.

GENÇLERE ODAKLANAN PROJE

Gençlerin ihtiyaçları düşünülerek hayata geçirilen Siena Loft’ta açık hava sineması, çalışma salonu, açık yüzme havuzu ve spor salonuna kadar tüm sosyal imkanlar yer alıyor.

SİENA LOFT KONUMUYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Yatırım için de kullanılabilecek dairelere sahip olan proje Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi’nin karşısında yer alıyor. Egekent İzban İstasyonu’na sadece 900 metre uzaklıkta olan proje, çevre yoluna 1.2 kilometre, Çiğli Hava Jet Üssü’ne ise 1.9 kilometre mesafede yer alıyor.

SOSYALLEŞMENİN YENİ ADI: SİENA LOFT

Siena Loft, gençler odaklanarak hazırlanan bir proje. Açık hava sinemasına sahip proje, bunun yanı sıra çalışma salonu, yüzme havuzu, seyir terası, kapalı spor salonu gibi özel sosyal olanaklara sahip.

24 saat güvenliğin sağlandığı Siena Loft’ta ayrıca açık otopark, görüntülü interkom sistemi gibi ayrıcalıklar da bulunuyor.

Dış cephede kaplama tuğla uygulaması kullanılan Siena Loft, metroya ise sadece yürüyüş mesafesi uzaklıkta konumlanıyor.

Siena Loft Özellikleri

Proje Özellikleri

Açık Otopark

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

Güvenlik Kamerası Görüntülü İnterkom

Spor Tesisleri

Spor Salonu Kapalı Yüzme Havuzu

Ulaşım

Metro
Projeyle ilgileniyorum