Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Self İstanbul

İstanbul Avrupa / Esenyurt

Self İstanbul Resimleri

Self İstanbul Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Self İstanbul Plan ve krokileri

Self İstanbul Hakkında

Karden İnşaat'ın Esenyurt'ta geliştirdiği Self İstanbul projesinde toplam 609 konut ve 60 dükkana yer veriliyor. Eylül 2019'da teslim edilmesi planlanan projede büyüklükleri 66 metrekare ile 290 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor.

Yerli ve yabancı yatırımcının gözde yatırım alanlarından Esenyurt'ta 203 milyon TL yatırım bedeliyle yükselen Self İstanbul projesinde ön talep toplama çalışmaları tamamlandı. Lansman öncesi dönemde yüzde 20 oranında talep alan Self İstanbul'da satışlara başlandı. 11 Ekim Çarşama günü düzenlenen lansmanla görücüye çıkan projede dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 200 TL olarak açıklandı. Balkonlu 1+1, ebeveyn banyolu 2+1, süit odalı 3+1 ve 4+1 konut tipleri ile çatı dubleksi ve bahçe katları olmak üzere farklı konut modellerine yer verilen Self İstanbul'da 1+1 daireler 229 bin TL'den, 2+1 daireler 319 bin TL'den, 3+1 daireler ise 449 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Tamamlandığında en küçük dairenin minimu 1.300 TL'den kiracı bulacağı öngörülen Self İstanbul projesinden daire sahibi olmak isteyenlere; yüzde 25 peşinatla 48 ay vade ya da yüzde 50 peşinatla kalanı teslimde ödeme imkanı sunuluyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden projede lansmana özel başlatılan "Daireni sat getir" kampanyası kapsamında; halihazırda ev sahibi olan fakat kendi dairesini satarak projeden konut satın almak isteyen yatırımcılara; yüzde 5 peşinat ödedikten sonra kalanı daireyi sattıktan sonra ödeme fırsatı sağlanıyor. Yatırımcı dairesini satamazsa, ödediği peşinat kesintisiz olarak iade ediliyor.

Toplu taşıma araçlarına, AVM'lere , Atatürk Havalimanı'na, TEM ve E-5'e oldukça yakın bir lokasyonda inşa edilen projede; konutların ve dükkanların yanı sıra 27 derslikli bir özel okul da yer alıyor. Arazisinin yüzde 85'i yeşil alanlara ayrılan Self İstanbul projesinde sadece çocuklara özel 1.000 metrekarelik sosyal donatı alanları da bulunuyor.

Self İstanbul Özellikleri

Proje Özellikleri

Kapalı Otopark Bahçe Park Market

Bina Özellikleri

Asansör

Güvenlik

24 Saat Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal Alanlar

Restoran Cafe Çocuk Oyun Parkı Yürüyüş Parkuru

Spor Tesisleri

Fitness Salonu Spor Salonu Açık Yüzme Havuzu
Projeyle ilgileniyorum